Infinix Ekran ve Cam Değişim

Gösterilen sonuç sayısı: 6

 • Infinix Hot 8
  Devamını oku
 • Infinix Hot 9 Play

  Infinix Hot 9 Play Ekran Değişimi

  Infinix Hot 9 Play EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

  Infinix Hot 9 Play ekran değişim fiyatlarımız -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

  Devamını oku
 • Infinix Note 7 Ekran Değişimi

  Infinix Note 7 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

  Infinix Note 7 ekran değişim fiyatlarımız -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

  Devamını oku
 • Infinix S5

  Infinix S5 Ekran Değişimi

  Infinix S5 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

  Infinix S5 ekran değişim fiyatlarımız -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

  Devamını oku
 • Infinix S5 Lite

  Infinix S5 Lite Ekran Değişimi

  Infinix S5 Lite EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

  Infinix S5 Lite ekran değişim fiyatlarımız -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

  Devamını oku
 • Infinix S5 Pro

  Infinix S5 Pro Ekran Değişimi

  Infinix S5 Pro EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

  Infinix S5 Pro ekran değişim fiyatlarımız -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

  Devamını oku
WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp