Tufan İletişim


Kadıköy' ün en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve tecrübelerini her geçen gün daha da artırarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz. GSM Sektöründe kaliteli hizmet, sorunsuz onarım ve en önemlisi tamirden sonra herhangi bir problem çıktığında sizinle birebir muhatap olacak ve sorunlarınıza çözüm üretecek birini bulacaksınız. Tufan İletişimde yapılan tüm ekran, cam, dokunmatik değişimi ve diğer tamir işlemleri firmamız tarafından garanti altındadır.

Öncelikli hedefimiz mutlu müşteriler portföyümüzü artırmaktır.

Türkiye' mizin tüm illerinden veya İstanbul içinden de ücretsiz kargo gönderimi ile bizlere ulaşabilirsiniz, kargo ile gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaştığı anda sizinle iletişime geçilir ve aynı gün arızalı cihazınız tamir edilip size geri gönderilir. Paketlemelerde havalı ambalaj kullanıldığından cep telefonunuza hiçbir şekilde ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmaz.

Refernslarımız:TURKCELL,VODAFONE,TÜRKTELEKOM,KVK,GENPA,TELPA,BAŞARI,BİZTECH,BORA

  • Tamir: Genel arıza giderim oranı95%
  • Ekran, Cam ve Dokunmatik: Değişim oranı95%
  • Kontör Gönderimi: aylık +900100%
  • Müşteri Memnuniyeti: +100098%

HAKKIMIZDA

Tufan İletişim cep telefonu tamiri noktasında bütün Türkiye’de tercih edilir bir firma olma yoluyla Kadıköy’de kuruldu. Günümüzde Türkiye’nin en köklü ve en modern cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kalitesini her geçen gün artırarak size hizmet vermeye devam ediyor.

Teknoloji öngörülemez bir şekilde gelişiyor ve ayak uydurmak zorlaşıyor. Tufan iletişim olarak zamanın hızlı aktığı çağımızda kendimizi sürekli yeniliyor, gelişmeleri anbean takip ederek siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

VİZYONUMUZ

GSM Sektörü ülkemize 1995’ten sonra hizmete girdi. Yaklaşık 25 yıllık süreçte sürekli kendini yeniledi ve çeşitlendi. Çeşidin artmasıyla birlikte tamir sorunları kendini göstermeye başladı. İnsanlar telefon alırken altyapısına, sunduğu hizmete ve servis garantisine bakmaya başladı.

Kadıköy’ün en tecrübeli cep telefonu servisi olarak kaliteden taviz vermeden çözüm odaklı hizmet üretmeye çalışıyoruz. Teknolojik gelişmeleri anında takip ediyor, müşteri portföyümüzü sürekli güncelliyoruz. Tufan İletişim olarak amacımız cep telefonu tamirinde bir numara olmaktır. Her geçen gün hedefine emin adımlarla yürüyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “tamir sonrasında da hizmet” sektöründe öncü kuruluştur. Ülkemizde üzerinde yeterince durulmayan tamir sonrası hizmet konusunda garanti veren tek kuruluşuz.

7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız en ufak sorununuza derhal cevap verir ve sizinle iletişime geçer. Vizyonumuz müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Bunun için küçük büyük demeden tüm sorunlarınıza derhal çözüm üretiriz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışa uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır.

MİSYONUMUZ

Her ne kadar Kadıköy’ün en eski cep telefonu teknik servislerinden olsak da hedefimiz ülkemizin en iyisi olmaktır. Bunun için yakın uzak demeden tüm ülkeye hizmet vermenin gayreti içindeyiz. Türkiye’nin neresinden olursanız olun bize rahatlıkla ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile bir kuruş ödemeden gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz derhal sizinle irtibata geçeriz. Alanında bir numara olan profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir eder, yine kargo ile tarafınıza göndeririz. Unutmayın kargolarımız ücretsizdir.

  • Bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz sadece bununla sınırlı değil. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz.Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

Size en hızlı cevap veren çözüm sunan teknik servisimiz sayesinde neden zaman kaybı yaşayasınız ki!

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

REFERANSLARIMIZ:

TURKCELL,VODAFONE,TÜRKTELEKOM,KVK,GENPA,TELPA,BAŞARI,BİZTECH,BORA

Kalite Belgelerimiz

İSO 9001

Marka Tescil

Mesleki Yeterlilik

Moka Yetkili Temsilci

Turkcell

Paycell

Türk Telekom

Loading

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp