Samsung Galaxy A320 Ekran Fiyati
26 Ocak 2018
Samsung Galaxy A720 Ekran Fiyati
26 Ocak 2018
Tümünü Göster

Samsung Galaxy A520 Ekran Fiyati

Samsung Galaxy A520 Ekran Fiyati

Samsung Galaxy A520 Ekran Değişimi – 479TL Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

SAMSUNG GALAXY A520 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy A520 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

CEP TELEFON EKRAN FİYATLARI

Samsung Galaxy A520 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy A520 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy A520 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Samsung Galaxy A520  İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Samsung Galaxy A520 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A520 Soket Değişimi

Samsung Galaxy A520 Kasa Değişimi

Samsung Galaxy A520 Batarya Değişimi

Samsung Galaxy A520 Entegre Değişimi

Samsung Galaxy A520 Cam Değişimi

Samsung Galaxy A520 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri

Samsung Galaxy A520 Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

2 Comments

  1. Avatar Zeynep Tunç dedi ki:

    Samsung A5 cep telefonumun şebeke sorunu var sürekli şebeke gidiyor.internet e çok yavaş çalışıyor e den internetim çalışıyor. Yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz bu konuyla ilgili ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp