Xiaomi Redmi Note 9 Pil Değişimi
22 Ağustos 2022
Xiaomi Redmi Note 9 5G Pil Değişimi
22 Ağustos 2022
Tümünü Göster

Xiaomi Redmi Note 9 4G Pil Değişimi NASIL YAPILIR ?

Tufan İletişim olarak Xiaomi Redmi Note 9 4G pil değişim yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanmaktadır Xiaomi Redmi Note 9 4G pil değişimi bakım ve onarım bölümümüzde alanında profesyonel teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji oldukça profesyonel ekipmanlar kullanılarak değerli müşterilerimize teslim edilir.

Xiaomi Redmi Note 9 4G Pil DEĞİŞİMİ GARANTİ KAPSAMI

Firmamızda yaptığımız tüm pil değişimi işlemleri 8 ay süreyle geçerli yedek parça ve işçilik garantilidir.

Xiaomi Redmi Note 9 4G pilsını değiştirirken sağlığı yerinde ve en kullanışlı olan %100 orijinal pil kullanmaktayız. Orijinal pil değişimleri her zaman sizin için en doğru olan yöntemdir.

Xiaomi Redmi Note 9 4G pil değişimlerinde kullandığımız pil parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalitede pillerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orijinal yedek parça toptancıları tarafından bütün testleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Xiaomi Redmi Note 9 4G pil değişimi yapılmasının ardından servis ekibimiz cep telefonunuzun her türlü pil test işlemlerini tamamlayıp telefonunuzu size teslim ediyoruz.

Xiaomi Redmi Note 9 4G Pil DEĞİŞİMİ NE KADAR SÜRER?

Cihazlarını oldukça uzun süre teknik servise teslim etme konusunda endişeli olan telefon kullanıcıları, pil değişimi ne kadar sürer? sorusunu sürekli sormaktadırlar. Bazı teknik servisler sizlere günler süren bir işlem zamanı sunuyor bile olabilir. Fakat teknik servisimize bırakılan cihazların pil değişimlerini genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

pil değişimi sonrasında cihazınızı ilk zamanki pil performansıyla kullanmaya devam edebilecek, karşılaştığınız pil sorunlarıyla çok uzun bir süre karşılaşmak durumunda kalmayacaksınız.

Xiaomi Redmi Note 9 4G Pil Arızası

Xiaomi Redmi Note 9 4G pil sıkıntısı oluşturabilecek nedenler genel itibariyle orijinal şarj aleti kullanmama, cihazı şarjda iken kullanma gibi nedenlerdir. Bu hatalar pil ömrünü kısaltmakta ve değişim şart haline gelmektedir.

Bilgilerim Silinir Mİ?

Hayır, bilgilerinizin silinmesini gerektirecek hiçbir işlem yapmamaktayız. Bu sebeple bilgileriniz silinmez

 

Xiaomi Redmi Note 9 4G pil Değişimi Dışında Yaptığımız İşlemler

Xiaomi Redmi Note 9 4G Pil Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 9 4G pil Sorunu,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Cam Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Dokunmatik Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Ekran Çatlaması,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Ekran Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Ekran Kırılması,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Kapak Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Şarj Soketi Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Ses Sorunu,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Sıvı Teması Onarımı,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Yazılım Güncellemesi,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Teknik Servis,

Xiaomi Redmi Note 9 4G İstanbul Teknik Servis,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Ankara Teknik Servis,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Kadıköy Teknik Servis,

Xiaomi Redmi Note 9 4G İzmir Teknik Servis,

Xiaomi Redmi Note 9 4G Bakırköy Teknik Servis,

 

Xiaomi Redmi Note 9 4G Kamera Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 4G cep telefonumuzun kamera özellikleri özellikler arasında çok önemli bir yer tutuyor. Telefonlarda bulunan kameralar kullanıcısı için oldukça önemlidir. Özellikle tatilde, ailece çektiğimiz fotoğraflarda, arkadaşlarımızla çektiğimiz fotoğraflarda telefonumuzun kamerası oldukça önemlidir. Cep telefonunuzun arka kamerası ön kameradan bütünüyle bağımsız çalışmaktadır. Kamera arızaları genellikle darbe sonrası oluşan hasar ile birlikte bulanıklık veya kısmi renk hataları şeklinde görülür. Eğer darbe sonucu oluşmuş hasardan kaynaklı bir durum mevcut değil ise öncelikle sorunun yazılımsal bir nedenden mi kaynaklandığın tespiti yapılmalı daha sonrasında konuyla ilgili yazılım güncellemesi hatta duruma göre sıfırlaması yapılmalı veya ön kameranın tamamıyla değiştirilmesi gereklidir. Kamera değişimleri parçaların elimizde olması durumunda aynı gün içerisinde yapılabilmektedir. Kamera değişimi Tufan iletişim olarak 8 Ay Garantili olarak yapılmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 9 4G Arka Kapak Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 4G Arka Kapak Değişimi: Cep telefonlarımızı günlük hayatımızda kullanırken başımıza beklenmedik kazalar gelebilir. Bu kazalar sonucunda kırılan, hasar gören arka kapakların değişimi tamamen orijinal bir şekilde mağazamızda yapılmaktadır. Ürünlerimiz kesinlikle orijinal olup mağazamız tarafından bazı hatalar sonucunda oluşacak sorunlara karşı 8 ay garanti verilmektedir.

Xiaomi Redmi Note 9 4G Cep Telefon Hoparlör tamiri

Cep telefon sorunlarından en çok karşılaşılan sorunlardan olan ses problemleri örneğin zil sesi, müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü için firmamız orijinal parça değişimi hizmetinde bulunmaktadır. Telefonunuzun ilk aldığınız gün gibi orijinal sesine sahip hale getirecek firmamızda takılan bütün parçalar orijinal olup sorunlara karşı mağazamızca 8 ay garanti vermekteyiz.

Xiaomi Redmi Note 9 4G Mikrofon Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 4G Mikrofon Değişimi: Bütün cep telefonlarının 2 veya 3 mikrofonu bulunmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden karşıya ses gitmiyorsa veya sosyal ağlar üzerinden iletişime geçtiğin zaman üst mikrofon çalışmıyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bütün model cep telefon mikrofonlarının orijinal olarak değişimini sağlıyoruz. Kaliteli hizmet sunan firmamız değişim sonrası oluşacak mikrofon sorununa 8 ay garanti vermektedir.

İstanbul Kadıköy’de en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız Xiaomi Redmi Note 9 4G pil değişimi, program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktadır. Model fark etmeksizin hizmetimizi en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet, bunun yanında güler yüz anlayışıdır

Xiaomi Redmi Note 9 4G Sıvı Teması Onarımı

Xiaomi Redmi Note 9 4G cep telefonu sıvı temas onarımı: Xiaomi Redmi Note 9 4G Cep telefonları sıvı temasına maruz kaldığı durumda cihazın elektronik ünitesi olan ana kartından zarar görür. Sebebi ise cihazın çalışması için var olan gerekli voltaj değerlerinin devre üzerinde etkin bir şekilde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla bu durumda ana kartınızın alanında uzman teknisyenler tarafından onarılması gerekmektedir. Bilinmelidir ki zarar gören bu cep telefonunuz oldukça ileri düzey teknoloji ürünleri kullanılarak üretilmiş bir elektronik üründür. Sıvı temasına maruz kalan ürünlerin servisimizde yine son teknoloji makineler ile özel sıvı temizleme jelleri yardımı ile onarımı yapılmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 9 4G Pil Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 4G pil değişimi: 20 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindekiler silinmeden pilnız teknisyen ustalarımızca değiştirilebilir. Tüm akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır. Xiaomi Redmi Note 9 4G marka telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrünün sonuna gelir veya şişme tarzı problemler sonucu değişmesi gerekir. pilin şişmesi durumunda mutlaka telefonunuzun pilini değiştirmeniz gerekmektedir aksi durumda patlama gibi tehlikeli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. pil göstergeniz bazen dengesiz değerler gösterebilir örneğin telefonunuzu şarj ederken yüzde 40’ta görünen pil göstergesi birden yüzde 90’ı gösterebilir. Şarjdan çıkarttığınızda ise yüzde 50’ye hemen düşebilir. Bu veya bunlara benzer durumlarda pilinizin ömrü bitmiş veya sonlarına geldiğini göstermektedir. pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşur. İstanbul veya Türkiye’nin neresinden olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Bütün ürünlerimiz garantilidir.

Xiaomi Redmi Note 9 4G Şarj Soket Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 4G Şarj Soket Değişimi: Xiaomi Redmi Note 9 4G kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir. Şarj soketi tamirini; uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata sağlıyoruz. cep telefonunuzun şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi ve mikrofon entegre benzeri parçalar bulunmaktadır. cep telefonunuz şarj olmuyor, cep telefonunuz bilgisayarı görmüyor, Cep telefonunuz mikrofonu çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle şarj soketinin değişmesi gerekmektedir. cep telefonunuzun şarj soketi; orijinal olmayan adaptör kullanmak, araç üzerinden şarj etmek, sıvı teması, tozlanma gibi sebeplerden dolayı bozulur. Bu ve benzeri durumlar için cihazınızı rahatlıkla servisimize getirebilirsiniz. Teknik servis hizmetlerinizi güvenilir ve işinde uzman olan yerlerden alınız ve garanti koşullarını inceleyiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuzu servisimize verebilir ya da ücretsiz anlaşmalı olduğumuz kargolar vasıtasıyla gönderebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 4G Kasa Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 4G cep telefon kasa değişimi: Mağazamızda her model cep telefon orijinal kapak kasa değişimi 1 saat gibi kısa bir zamanda yapılmakta, orijinal fabrika çıkışı gibi siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Cep telefonları fabrika çıkışı itibariyle genellikle alüminyum alaşım kasaya sahiptirler. Kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları ezilebilir, bükülebilir veya belli bir süre sonra deforme olabilir. Bu durumu kimse istemez. Deformasyona uğrayan cep telefonlarınızın kasalarını sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey mağazamıza telefonunuzu teslim etmek veya anlaşmalı olduğumuz kargo ile tarafımıza ücretsiz göndermek. Değiştirdiğimiz bütün ürünler mağazamızca garantilidir.

Xiaomi Redmi Note 9 4G Yazılım Güncellemesi

Xiaomi Redmi Note 9 4G cep telefon yazılım yüklenmesi: Cep telefonunuz ister android ister İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orijinal bir şekilde özel baxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz.

CEP TELEFONUYLA İLGİLİ BÜTÜN İŞLEMLERİNİZDE PROFESYONEL EKİBİMİZLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ.

 

İlginizi Çekebilir: TCL 10 Flex Ekran Değişimi

Loading

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Xiaomi Redmi Note 9 4G Pil Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


 

“Kargolarınız ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

Kargo konusunda ülkemizin en güzide kuruluşu olan YURTİÇİ kargoyla özel anlaşmamız var. Markası ne olursa olsun cep telefonunuzu YURTİÇİ kargo personelleri gelir, evinizden teslim alarak firmamıza ulaştırır. Ekran, cam değişimi, soket değişimi entegre değişimi vb. bütün sorunlar için yapacağınız ilk ve tek iş, YURTİÇİ kargo müşteri temsilcilerini aramaktır. 409 674 927 kargo Numaramız 7/24 hizmetinizdedir.

logo yurtici Gönderi Kodu: 400167367

logo yurtici Telefon: 444 99 99

 

 

Kurumsal Gönderi Kodu: 317321029

 

 

İletişim: 444 0606

 

 

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?

Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz. Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz. Cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız

Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepemetrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın
Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak

Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’den Trabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.

Loading

İstanbul içinden gelmek isteyen müsterilerimiz, metro, metrobüs. marmaray, minübüs yolunun ortak noktasında Söğütlüçeşme durağına 2 dakika yürüme mesafesinde Hasanpaşa istikametinde 2 dakika yürüme mesafesi olan Hasanpaşa İşbankasının hemen 2 mağaza ilerisinde TUFAN İLETİŞİM TABELASI’NIN bulunduğu yerdeyiz, İstanbul’un her bölgesinden çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Loading

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp