Xiaomi Mi 9 Se Ekran Değişimi
15 Nisan 2019
HTC Desire 12 Ekran Değişimi
19 Temmuz 2019
Tümünü Göster

Zte Axon 7 Batarya Değişimi

Zte Axon 7 Batarya Değişimi

Cep telefonunuzun bataryasını bittiryorsa Orjinal bir şekilde telefonunuzun bataryasını değiştiriyoruz.Zte Axon 7 bataryası değişim süresi 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.Türkiyenin hangi bölgesinde olursa olsun ücretsiz kargo hizmetimizle bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Zte Axon 7 Batarya Değişimi Fiyatı

Zte Axon 7 Batarykaliteli hizmet veren firmamız.60 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindeki bilgiler silinmeden bataryanız teknisyen ustalarımızca değiştirilebilir. Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. marka telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonuçu değişmesi gerekir.şişme sonucunda mutlaka telefonumuzun bataryasını değiştirmemiz gerekmektedir aksi durumda tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Telefonunuzun pil göstergesi yüzde 80 iken bir anda yüzde 40’lara veya yüzde 30’lere düştüğünü görebilirsiniz. Veya pil göstergesi sürekli olarak yüzde 100’ü gösterirken siz telefonu kullandığınız sırada bir anda kapabilir. Ya da telefonunuzu şarj ederken yüzde 40’ta görünen pil göstergesi birden yüzde 90’ı gösterebilir. Şarjdan çıkarttığınızda yüzde 50’ye hemen düşebilir. Bu veya bunlara benzer durumlarda pilinizin ömrü bitmiş veya sonlarına geldiğini göstermektedir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşur.İstanbul veya türkiyenin neresinden olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimiz mevcutur. Bütün ürünlerimiz garantilidir.

ZTE AXON 7 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

ZTE Axon 7 ekran değişimi-Ekran değişimi, uzman ve tecrübeli ZTE telefonuzu teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak  değişimini sağlıyoruz. Zte axson 7 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 1 saat arasında değişimini sağlıyoruz.Ekran değişimlerimiz en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.Zte axon 7 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan orjinal ekran kulanmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp