Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Fiyatı

Xiaomi Mi 8 Pro Ekran Değişimi
10 Şubat 2019
Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi
Huawei Mate 10 Ekran Değişimi
16 Mart 2019
Tümünü Göster

Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Fiyatı

Mi 8 se ekran değişimi

Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Fiyatı

Xiaomi mi8 Lite ekran değişim fiyatları -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.Xiaomi mi8 lite ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Xiaomi mi8 Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Xiaomi mi 8 Lite ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Xiaomi mi 8 lite ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Xiaomi Mi 8 Lite Ekran değişim süresi

Biz tufan iletişim olarak yaptığımız bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili olup siz değerli müsterilerimize garanti belgesi ile teslim ediyoruz.Yılların tecrübesine sahip profesyonel ustalarımızca cep telefonunuzu en hızlı ve en kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Yapılan büttün ekran değişimleri video kayıt sistemi ile canlı olarak izleyebilir telefonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Xiaomi Mi 8 Lite ekran değişimlerimiz iş yoğunluğuna göre 20 ile 30 dakika gibi kısa bir sürede onarımını tamamlıyoruz.

XİAOMİ Mi 8 Lite İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

XİAOMİ Mİ 8 Lite Kamera değişimi

XİAOMİ Mİ 8 Lite Arka Kapak Değişimi

XİAOMİ Mİ 8 Lite Cep telefon Hoparlör tamiri

XİAOMİ Mİ 8 Lite Mikrofon Değişimi

XİAOMİ Mİ 8 Lite Sıvı Teması Onarımı

XİAOMİ Mİ 8 Lite Batarya Değişimi

XİAOMİ Mİ 8 Lite Sarj Soket Değişimi

XİAOMİ Mİ 8 Lite Kasa Değişimi

XİAOMİ Mİ 8 Lite Yazılım Güncelemesi

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp