Samsung S4 ekran değişimi
7 Nisan 2018
iphone ekran değişim fiyatları
8 Nisan 2018
Tümünü Göster

Samsung S4 mini ekran değişimi

Samsung  Galaxy  S4 mini Ekran Cam Değişimi -80 TL  Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple

Samsung S4 mini ekran değişimi

Ekranım kırıldı diye endişelenmeyin en uygun fiyat en iyi hizmet bizde yıların tecrübesine sahip profesyonel ustalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.samsung s4 mini ekranınız mı kırıldı veya cam mı kırıldı .Hemen samsung profesyonel ustamıza teslim edip ilk öncelikle ekransa ekran değişimi cam ise cam değişimini profesyonel bir şekilde onarıp size teslim ediyoruz. Tufan iletişim olarak yapılan bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili olup size belgesiyle beraber teslim ediyoruz. Samsung ekran değişim fiyatımız 170 TL samsung cam değişimi 70 TL Yapılan işlemler sonunda yanında kırılmaz cam size hediye ediyoruz.Samsung ekran ve camlar %100 orjinal ve seri numaralıdır. Ekran ve cam değişimi sonrası kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında (dokunmatik hızı-hassasiyeti ve ekran parlaklığı) herhangi bir değişim yaşanmaz.

Telefonunuzun ekran kırıldığında veya cam kırıldığında en önemlisi ne yapılmalıdır. Ekran kırıldığında görüntü geliyor ise sadece cam değiştirebilirsiniz.Ekranınınız görüntüsü sağlam dokunmatik çalısıyorsa ön cam değişimi yaparak bunu giderebilirsiniz. Neredeyse %70 daha uygun fiyata telefonunuz orjinalı bozulmadan onarıyoruz.Ekran komple değişmesi durumunda cıtalı orjinal bir ekran %30 daha uygun fiyata takıyoruz.

Telefonlarınızı bize nasıl ulaştırısınız

Samsung S4 mini ile diğer ilgili yapılan işlemler:Samsun S4 mini ekran ve cam değişimi,Samsung S4 sarj soket değişimi,Samsung S4 mini pil değişimi,Samsung S4 kamera değişimi,Samsung S4 mini kasa değişimi,Samsung S4 mini entegre değişimi,Samsung S4 mini migrofon değişimi,Samsung S4 mini apörlör değişimi,Samsung s4 mini sıvı temas onarımı.

Türkiyenin hangi bölgesinden olursa olsun anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile bize ücretsiz bir şekilde ulaştırabilirsiniz.cep telefonlarınız elimize ulaşıldığı andan itibaren 1 saat gibi sürede onarıp kargo şirketine tekrar teslim ediyoruz.

Cep telefonunuzla ilgili diğer sorunlar 7/24 watsap hatımızla veya canlı destek hatımızla bize iletebilirsiniz. Müsteri temsilcilerimiz size hemen cevap verilecektir. Dilerseniz irtibat numaranızı yazın biz size dönüş yapalım detaylı bilgi için.
Samsung s4 mini ekran değişimi yapılması gereken bütün soru ve sorunlarınız için bizimle irtibata gecebilirsiniz.

Samsung s4 Mini cep telefonunuzu ilk aldığınız gibi orjinal istiyorsanız bizi tercih edin. Yapılan bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili olup Ekran değişimlerinizi 20 dakika gibi bir sürede teslim ediyoruz yanında kırılmaz cam hediyeli Türkiyenin hangi bölgesinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti mevcut.

Loading

2 Comments

  1. Ferit Cantuk dedi ki:

    Merhaba iphone şarj almıyor bazı kablolarda alıyor bazılarından almıyor neden olabilir Acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp