Telefonumuz su alınca ne yapmalıyız
Telefonumuz su alınca ne yapmalıyız ?
6 Ocak 2020
Htc U Play Batarya Değişimi
22 Şubat 2020
Tümünü Göster

Huawei P Smart 2019 Cam Değişimi 140 TL

Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi

Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi

Huawei P Smart 2019 Cam Değişimi 

Huawei P Smart 2019 Ekran Camı Değişimi  Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın.400 TL gibi paralar ödeyip orjinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.

Biz Telefon tamircin Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Huawei P Smart 2019 Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki Huawei P Smart 2019 Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır.

Yapılan işlemler, Toz almaya – sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 80 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

Huawei P Smart 2019 EKRAN DEĞİŞİMİ

Huawei P Smart 2019 ekran değişim Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Huawei P Smart 2019 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 1 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Huawei P Smart 2019 telefon ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Huawei P Smart 2019 Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Huawei P Smart 2019 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz M20 telefon ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Huawei P Smart 2019 Ekran Değişim Videosu

Huawei P Smart 2019 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Huawei P Smart 2019 Kamera değişimi

Huawei P Smart 2019 Kamera Değişimi: Huawei P Smart 2019 cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar kullanıcılar için çok önemli bir yer tutuyor.

Huawei P Smart 2019 Hoparlör Değişimi:Cep telefon sorunların en çok raslanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olraka firmamız orjinal parça değişimi yapılmaktadır.

Huawei P Smart 2019 Mikrofon Değişimi:Bütün akılı cep telefonların 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır.cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya watsap ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuşutuğun zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orjinal olarak değişimini sağlıyoruz.

Huawei P Smart 2019 Aksesuar Değişen Parçalar

Huawei P Smart 2019 Batarya değişimi: P Smart 2019 Cep telefonuzun bataryası az gidiyorsa %30 veya %40 kapanıyorsa batarya değişimi gerekir.

Bu durumlarda Huawei P Smart 2019 telefonuzun batarya değişimini uzman teknisyenler tarafında 20 dakika gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Huawei P Smart 2019 Sarj Soket Değişimi: Huawei kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir.

P Smart 2019 Kasa Değişimi:Huawei Kasa veya arka değişimlerimiz orjinal olup 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Huawei P Smart 2019 cep telefonu sıvı temas onarımı:Huawei P Smart  Cep telefonları elektronik anlamda sıvı temasına maruz kaldığı durumda cep telefonunuzun ünitesi olan anakartından zarar görür. Sebebi ise Huawei P Smart 2019 çalışması için var olan gerekli voltaj değerlerinin devre üzerinde etkin bir şekilde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin cep telefonunuz ekranı açık iken sıvı temasına maruz kaldıysa cihazın en çok enerji harcayan ekranın aydınlatılmasını sağlayan ve en yüksek enerji değerlerinin o anda etkin olduğu ekranın arka aydınlatma devresi sıvıya maruz kalarak kısa devreye düşer ve o an o ünitelerine zarar vererek cihazın kapanmasına sebep olur. Dolayısıyla bu durumda anakartınızın doğru ve bilir teknisyenler tarafından onarılması gerekmektedir. Bilinmelidir ki zarar gören bu cep telefonunuz ileri düzeyde son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir elektronik üründür.Sıvı temasına kalan ürünler servisimizde son teknoloji makinalarla özel sıvı temizleme jeleri kulanarak onarımı yapıyoruz.

8 Comments

 1. Avatar Sercan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar huawei P smart 2019 cam kırıktı telefonumun yanlız çok muhteşem bir şekilde yaptılar ellerine sağlık teşekkür ediyorum kendilerine .

 2. Avatar Cemal dedi ki:

  Huawei P Smart 2019 telefonum var videonuzu izledim makina olmadan yapabilir miyim acaba?

  • tufaniletisim tufaniletisim dedi ki:

   Merhaba Cemal bey tavsiye etmem efendim kesinlikle piyasada cam yapıştırma jeleri var sakın kulanmayın tavsiye etmem hayırlı günler dileriz.

 3. Avatar Hatice dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bende Ümraniye de oturuyorum tavsiye üzerine P smart 2019 Marka telefonumun camını yaptım kesinlikle çok memnun kaldım teşekkür ediyorum kendilerine .

 4. Avatar Enes dedi ki:

  Merhaba benim huawei p smart 2019 ekran catlak dokunmatikte sorunyok sadece öncamı nasıl yardımcı olursunuz samsumdundayım

 5. Avatar Savaş yıldırım dedi ki:

  Psmartb2019 ekran değişecek adres ve yerınız nerede iletişmre gecebılırmıyız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp