Sony Xperia Z2 Ekran Fiyati
31 Ocak 2018
Sony Xperia M4 Aqua Ekran Fiyati
31 Ocak 2018
Tümünü Göster

Sony Xperia C5 Cam ve Ekran Fiyati

Sony Xperia C5 Cam ve Ekran Fiyati

 Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Sony Xperia C5 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  Sony Xperia C5 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia C5 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Sony Xperia C5ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Sony Xperia C5 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Sony Xperia C5 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Sony Xperia C5 Ekran Değişimi.

Sony Xperia C5  Soket Değişimi.

Sony Xperia C5  Kasa Değişimi.

Sony Xperia C5  Batarya Değişimi.

Sony Xperia C5  Entegre Değişimi .

Sony Xperia C5  Cam Değişimi.

Sony Xperia C5  Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Sony Xperia C5  Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Ekran Değişimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sony C5 Ekran değişimi veya her türlü teknik hizmeti yapılırken teknik servis odası steril ve temiz düzenli olması gerekir.

Bununla beraber statik elektride göz önünde tutacak bir şekilde hazırlanmış olması gerekir.Yapılan işlemler sırası ile düzenli bir şekilde takip edilerek yapmamız daha doğru olur.

Sony C5 vidaları sökerken sırası ile sökmemiz lazım aksi taktirde bazı vidalar uzun olmaktadır ve takılırken anakarta zarar vewrmektedir.

Kesinlile telefon söküldüğünde telefonun bataryasını yani elektrik akımını kesilmesini dikkata almamız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp