Sony Xperia Z Ultra Ekran Fiyati
31 Ocak 2018
Sony Xperia Z3 Compact Ekran Fiyati
31 Ocak 2018
Tümünü Göster

Sony C5 Ultra Ekran Fiyati

Sony C5 Ultra ekran değişim fiyatımı 270 TL ekran değişimlerimiz servisimice 6 ay garantili 30 TL değerinde kırılmaz cam hediyeli 20 dk teslim.

Sony C5 Ultra Ekran Fiyati

 Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Sony C5 Ultra EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  Sony C5 Ultra ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony C5 Ultra ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Sony C5 Ultraekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Sony C5 Ultra ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Sony C5 Ultra İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Sony C5 Ultra  Ekran Değişimi.

Sony C5 Ultra  Soket Değişimi.

Sony C5 Ultra  Kasa Değişimi.

Sony C5 Ultra  Batarya Değişimi.

Sony C5 Ultra  Entegre Değişimi .

Sony C5 Ultra  Cam Değişimi.

Sony C5 Ultra  Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Sony C5 Ultra  Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Ekran Değişimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sony C5 Ultra Ekran değişimi veya her türlü teknik hizmeti yapılırken teknik servis odası steril ve temiz düzenli olması gerekir.

Bununla beraber statik elektride göz önünde tutacak bir şekilde hazırlanmış olması gerekir.Yapılan işlemler sırası ile düzenli bir şekilde takip edilerek yapmamız daha doğru olur.

Sony C5 Ultra vidaları sökerken sırası ile sökmemiz lazım aksi taktirde bazı vidalar uzun olmaktadır ve takılırken anakarta zarar vewrmektedir.

Kesinlile telefon söküldüğünde telefonun bataryasını yani elektrik akımını kesilmesini dikkata almamız gerekir.

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp