LG G2 mini Ekran Fiyati
30 Ocak 2018
LG G3 Ekran Fiyati
30 Ocak 2018
Tümünü Göster

LG G2 Verizon Ekran Fiyati

Lg G4 ekran değişim fiyatı 220 TL 6 ay garantili ve belgeli olarak sizlere teslim ediyoruz. 30 TL değerinde kırılmaz cam hediye ve ücretsiz kargo hizmeti

LG G2 Verizon Ekran Fiyati

Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

LG G2 Verizon EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  LG G2 Verizon ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

LG G2 Verizon ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. LG G2 Verizonekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz LG G2 Verizon ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Ekran Değişimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

LG G2  Ekran değişimi veya her türlü teknik hizmeti yapılırken teknik servis odası steril ve temiz düzenli olması gerekir.

Bununla beraber statik elektride göz önünde tutacak bir şekilde hazırlanmış olması gerekir.Yapılan işlemler sırası ile düzenli bir şekilde takip edilerek yapmamız daha doğru olur.

LG G2  vidaları sökerken sırası ile sökmemiz lazım aksi taktirde bazı vidalar uzun olmaktadır ve takılırken anakarta zarar vermektedir.

Kesinlile telefon söküldüğünde telefonun bataryasını yani elektrik akımını kesilmesini dikkata almamız gerekir.

LG G2 Verizon İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

LG G2 Verizon  Ekran Değişimi.

LG G2 Verizon  Soket Değişimi.

LG G2 Verizon  Kasa Değişimi.

LG G2 Verizon  Batarya Değişimi.

LG G2 Verizon  Entegre Değişimi .

LG G2 Verizon  Cam Değişimi.

LG G2 Verizon  Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

LG G2 Verizon  Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

2 Comments

  1. Avatar Ömer Silmen dedi ki:

    Merhaba cep telefonumun pili %50 den sonra kapanıyor şarj taktığında %50 den sonra dolmaya başlıyor.4 saate bataryam bitiyor telefonum kapanıyor yardımcı olurmusunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp