LG G2 Ekran Fiyati
30 Ocak 2018
LG G2 Verizon Ekran Fiyati
30 Ocak 2018
Tümünü Göster

LG G2 mini Ekran Fiyati

Lg G2 Mini  ekran değişim fiyatı 200 TL 6 ay garantili ve belgeli olarak sizlere teslim ediyoruz. 30 TL değerinde kırılmaz cam hediye ve ücretsiz kargo

LG G2 mini Ekran Fiyati

Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

LG G2 mini EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  LG G2 mini ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

LG G2 mini ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. LG G2 miniekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz LG G2 mini ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

LG G2 mini İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

LG G2 mini  Ekran Değişimi

LG G2 mini  Soket Değişimi

LG G2 mini  Kasa Değişimi

LG G2 mini  Batarya Değişimi

LG G2 mini  Entegre Değişimi

LG G2 mini  Cam Değişimi

LG G2 mini  Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

LG G2 mini  Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp