HTC Desire 10 Pro Ekran Fiyati
29 Ocak 2018
HTC U Ultra Ekran Fiyati
29 Ocak 2018
Tümünü Göster

HTC U11 Ekran Fiyati

HTC U11 telefon ekran değişimi en hızlı en güvenilir adresi. Ekran değişimi, uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş

HTC U11 Ekran Fiyati

HTC U11 Ekran Değişimi – 600TL Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

HTC u11 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  Htc U11 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Htc U11 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Htc U11 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Htc U11 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Htc U11  İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Htc U11 Ekran Değişimi

Htc U11 Soket Değişimi

Htc U11 Kasa Değişimi

Htc U11 Batarya Değişimi

Htc U11 Entegre Değişimi

Htc U11 Cam Değişimi

Htc U11 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Htc U11 Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

4 Comments

  1. Avatar Ayhan Astan dedi ki:

    İyi günler cep telefonum var htc desire model ekranı kırık ekran değişimi yapmak istiyorum herhangi bir bilgim silinir mi?

  2. Avatar Cihan Sönmez dedi ki:

    Cep telefon ekranım kırılmış başka sorun var mı yok mu bilmiyorum acaba getirsek sizin oraya test edebilirmisiniz ekran tek olsa yapacam?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp