Samsung Galaxy C5 Ekran Fiyati
28 Ocak 2018
Samsung Galaxy Note Ekran Fiyati
28 Ocak 2018
Tümünü Göster

Samsung Galaxy C7 Ekran Fiyati

Samsung C7 ekran değişimi 580 TL ekran değişimi 6 ay garantili 30 TL değerinde kırılmaz cam hediyeli 20 DK teslim Ücretsiz kargo hizmeti

Samsung Galaxy C7 Ekran Fiyati

Samsung Galaxy C7 Ekran Değişimi – Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

SAMSUNG GALAXY C7 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy C7 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung Galaxy C7 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy C7 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy C7 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Samsung Galaxy C7  İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Samsung Galaxy C7 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy C7 Soket Değişimi

Samsung Galaxy C7 Kasa Değişimi

Samsung Galaxy C7 Batarya Değişimi

Samsung Galaxy C7 Entegre Değişimi

Samsung Galaxy C7 Cam Değişimi

Samsung Galaxy C7 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Samsung Galaxy C7 Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Loading

4 Comments

  1. Hakan Özdalan dedi ki:

    Samsung C7 ekran fiyatı birde ne kadar sürede teslim alırız?

  2. Nurettin Can dedi ki:

    İyi günler cep telefonumun ekranını değiştirmek istiyorum eski performansında olurmu herhangi bir sorun yaşarmıyım telefonda ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp