Samsung j5 pro ekran fiyatı
28 Ocak 2018
Samsung Galaxy On5 Ekran Fiyati
28 Ocak 2018
Tümünü Göster

samsung j7 prime ekran fiyatı

Samsung J7 Prime ekran değişimlerimiz 200 TL Servisimizce 6 ay garantili garantili 30 TL değerinden kırılmaz cam hediyeli 20 dakikada teslim ediyoruz.

samsung j7 prime ekran fiyatı

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy J7 prime ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung Galaxy J7 prime  ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy J7 prime ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy J7 prime ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Samsung j7 prime Cam değişimi

Samsung J7 PRİME EKRAN DEĞİŞİMİ

SAMSUNG J7 PRİME İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Samsung J7 prime Ekran Değişimi

Samsung J7 prime Soket Değişimi

Samsung J7 prime Kasa Değişimi

Samsung J7 primeBatarya Değişimi

Samsung J7 prime Entegre Değişimi

Samsung J7 prime Cam Değişimi

Samsung J7 prime Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri

Samsung J7 prime Yazılım Program Günceleme

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp