Samsung Galaxy J710 Ekran Fiyati
26 Ocak 2018
Samsung Galaxy J530 Ekran Fiyati
26 Ocak 2018
Tümünü Göster

Samsung Galaxy J330 Ekran Fiyati

Samsung  J320 Ekran Cam Değişimi -100 TL  Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekra

Samsung Galaxy J330 Ekran Fiyati

Samsung Galaxy J330 Ekran Değişimi – Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

SAMSUNG GALAXY J330 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy J330 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung Galaxy J330 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

CEP TELEFON EKRAN FİYATLARI

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy J330 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy J330 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Samsung Galaxy J330  İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Samsung Galaxy J330 Ekran Değişim

Samsung Galaxy J330 Soket Değişim

Samsung Galaxy J330 Kasa Değişim

Samsung Galaxy J330 Batarya Değişim

Samsung Galaxy J330 Entegre Değişimi

Samsung Galaxy J330 Cam Değişimi

Samsung Galaxy J330 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Samsung Galaxy J330 Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

2 Comments

  1. Avatar Turan Elibolu dedi ki:

    İyi günler Samsung cep telefonum var son güncellemeden sonra çok yavaş çalışmaya başladı bilgilerim silinmeden yazılım atabilirmişsiniz acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp