Samsung Galaxy G710 Ekran Değişimi
10 Aralık 2017
Samsung Galaxy J100 Ekran Değişimi
10 Aralık 2017
Tümünü Göster

Samsung Galaxy G600 Ekran Değişimi

Samsung  Galaxy On7 Ekran Cam Değişimi -109 TL  Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran

Samsung Galaxy G600 Ekran Değişimi

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Türkiyenin en kaliteli hizmet veren firmamız ürünlerimiz orjinal olup servis garantilidir.on7 telefonun ekran ayrı dokunmatik ayrıdır .

İstanbul Kadıköy  en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız   Samsung On7 ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır.

 

SAMSUNG GALAXY ON7 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy On7 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung Galaxyon7 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy On7 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy on7 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Samsung Ekran Modelleri

Samsung on7 Ekran Değişimi.

Samsung  on7 Soket Değişimi.

Samsung on7 Entegre Değişimi  : bakıldıktan sonra ücret verilmektedir.

Samsung on7 Cam Değişimi.

Samsung Galaxy on7 Fuol Kasa Değişimi.

Samsung Galaxy on7 Batarya Değişimi.

Samsung on7 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Samsung on7 Yazılım Program Günceleme

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp