Cep Telefonu Ekran Değişimi
9 Aralık 2017
Samsung Galaxy J701 Ekran Değişimi
10 Aralık 2017
Tümünü Göster

Samsung A810 Ekran değişimi

Samsung A810 ekran değişim fiyatı 450TL orjinal ve 6 ay servisimizce garantilidir.Ekran değişim fiyatı sitede güncel olup 30 TL değerinde kırılmaz cam hedi

Samsung A810 Ekran değişimi

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

İstanbul Kadıköy  en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız   Samsung A810 ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır.

 

SAMSUNG GALAXY A810 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung A810 Ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung A810 Ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy A810 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy A810 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Samsung Ekran Modelleri

Samsung A810 Ekran Değişimi.

Samsung  A810 Soket Değişimi.

Samsung A810 Entegre Değişimi  : bakıldıktan sonra ücret verilmektedir.

Samsung A810 Cam Değişimi.

Samsung Galaxy A810 Fuol Kasa Değişimi.

Samsung Galaxy A810 Batarya Değişimi.

Samsung A810 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Samsung A810 Yazılım Program Günceleme

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

{loadposition upsell_products}

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp