Acil Telefon Ekran Değişimi
26 Kasım 2017
iPhone 4 Pil Değişimi
26 Kasım 2017
Tümünü Göster

Acil Ekran Değişimi

Acil Ekran Değişimi Cep telefonunuzun ekranını orjinal bir şekilde değişimini sağlamak istiyorsanız mutlaka bize uğrayın.Telefonunuzun ekranını acil bir şekilde

Acil EKRAN DEĞİŞİMİ

Acil Ekran Değişimi Cep telefonunuzun ekranını orjinal bir şekilde değişimini sağlamak istiyorsanız mutlaka bize uğrayın.Telefonunuzun ekranını acil bir şekilde en hızlı en güvenilir şekilde değişimini sağlıyoruz.Yapılan ekran değişimlerimiz servisimizce 6 ay garantili ve yanında 30 TL değerinde kırılmaz cam hediye ediyoruz.

APPEL EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

SAMSUNG GALAXY CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

MOTOROLLA LENOVO CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

VESTEL VENUS CEPTELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

LG CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM MODELLERİ

SONY XPERİA CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

ZTE AXON CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

ASUS ZENFONE CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

HTC DESİRE CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

HUAWEİ HONOR CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

CASPER VİA CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

ALCATEL POP CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

MÜSTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Hangi Telefon Modelerin Ekran değişimi Oluyor

Bütün model cep telefon ekran değişimi Samsung,Appel,iphone,Lg,Sony,General mobıle,Htc,Asus,Lenovo,Meızu,Huawei,Casper,Vestel,Alcatel,Xiaomi,Turkcell,Vodafone,Avea,Nokıa,Zte,Reeder,Cep  telefonunuzun ekranı darbe ve düşürme sonucu çatladı veya kırıldı ise, cihaz ekranında sararma, lekelenme veya ölü pikseller var ise, dokunmatik hassasiyetinde farkedilir bir bozulma mevcut ise teknik servisimizde cep telefon ekran değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.Bütün model cep telefon ekranları orjinal olup servisimizce garanti vermektedir.

Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle ekranı kırık cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda düşürme ve darbeden kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile  karşılamazsınızEğer cihazınızda herhangi başka bir arıza yok ise ekranı kırık veya çatlak olan cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde ekran değişimine  başlarız.

Orjinal Cep Telefon Ekran Değişimi

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak cep telefonunuzun ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri için 6 ay garanti vermekteyiz.

Samsung ceptelefon  ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung  ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

 

En güvenilir en sağlıklı hizmet sunan bir firmayız kesinlikle biim için müsteri memnuniyeti çok önemlidir memnun kalmadığınız ürünlerimiz için iyade alma garantisi mevcutur.

Loading

4 Comments

  1. Emre Sorhan dedi ki:

    Merhaba elimde iphone 7 var ekranı kırık ne kadar sürede değiştirisiniz

  2. Emre Sorhan dedi ki:

    Pardon birde sarj arasıra alıyor arasıra almıyor iphone 7 ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp