Xiaomi Redmi Note 2 Ekran Değişimi
16 Kasım 2017
Xiaomi Redmi Note Pro Ekran Değişimi
16 Kasım 2017
Tümünü Göster

Redmi Note 3 Ekran Değişimi

Redmi Note 3 Ekran Değişimi

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

İstanbul Kadıköy  en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız  Xiaomi Redmi Note 3 ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır.

Xiaomi Ekran Değişim Fiyat Listesi

Telefon Ekran Değiş Fiyatları

TUFAN İLETİŞİM MÜSTERİ YORUMLARI

XIAOMI REDMI NOTE 3 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  Xiaomi Redmi Note 3 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Xiaomi Redmi Note 3 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Xiaomi Redmi Note 3 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Xiaomi Redmi Note 3 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Xiaomi Redmi Note 3 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Xiaomi Redmi Note 3 Ekran Değişimi.

Xiaomi Redmi Note 3 Soket Değişimi.

Xiaomi Redmi Note 3 Kasa Değişimi.

Xiaomi Redmi Note 3 Batarya Değişimi.

Xiaomi Redmi Note 3 Entegre Değişimi .

Xiaomi Redmi Note 3 Cam Değişimi.

Xiaomi Redmi Note 3 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Xiaomi Redmi Note 3 Yazılım Program Günceleme,

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp