Nokia 630 Ekran Değişimi
14 Kasım 2017
Nokia 830 Ekran Değişimi
15 Kasım 2017
Tümünü Göster

Nokia 8 Ekran Değişimi

Nokia 8 Ekran Değişimi

İstanbul Kadıköy  en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız   Nokia 8  ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır.

Nokıa Ekran Değişim Fiyatlarımız 

Diğer Model Telefon Ekran Değişim Fiyatları 

Tufan İletişim Yorumlar

NOKIA 8 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Nokia 8 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Nokia 8 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Nokia 8 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Nokia 8 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Nokia 8 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Nokia 8 Ekran Değişimi.

Nokia 8 Soket Değişimi.

Nokia 8 Kasa Değişimi.

Nokia 8 Batarya Değişimi.

Nokia 8 Entegre Değişimi .

Nokia 8 Cam Değişimi.

Nokia 8 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Nokia 8 Yazılım Program Günceleme,

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp