Samsung Tab S Ekran Değişimi – 239TL
30 Ekim 2017
Samsung Tab 4 Ekran Değişimi – 219TL
30 Ekim 2017
Tümünü Göster

Samsung Tab A Ekran Değişimi – 219TL

Samsung Galaxy Tab A Ekran Değişimi

İstanbul Kadıköy ilçesinde en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız   Samsung Galaxy Tab S ekran değişimi, cam değişimi soket değişimi batarya değişimi program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız. Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz her zaman için birinci derecede kalite hizmet , güler yüz anlayışıdır.

SAMSUNG GALAXY EKRAN DEĞİŞİMİ GARANTİ SÜRECİ

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

SAMSUNG GALAXY Tab A EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ile birlikte gerekli tamir gereçleri kullanılarak Samsung ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung ekran değişimi yaparken daima en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100 orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orijinal tablet yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra bizim elimize ulaşmaktadır. Samsung ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz tabletinizin ekran, dokunmatik ve parlaklık ve benzeri tüm testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy Tab A ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

SAMSUNG GALAXY Tab A İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Samsung Galaxy Tab A Soket Değişimi,

Samsung Galaxy Tab A Kasa Değişimi,

Samsung Galaxy Tab A Batarya Değişimi,

Samsung Galaxy Tab A Entegre Değişimi,

Samsung Galaxy Tab A Cam Değişimi,

Samsung Galaxy Tab A Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri,

Samsung Galaxy Tab A Yazılım Program Güncelleme,

Samsung Galaxy Tab A Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi

Samsung Cam Değişimi

İlginizi Çekebilir: Iphone 12 Cam Değişimi

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp