Huawei Ascend Mate 9 Ekran Değişimi – 289TL

Huawei Ascend Mate 8 Ekran Değişimi – 279TL
18 Ekim 2017
Sony Xperia Z1 mini Ekran Değişimi – 239TL
20 Ekim 2017
Tümünü Göster

Huawei Ascend Mate 9 Ekran Değişimi – 289TL

Huawei Ascend Mate 9 Ekran Değişimi

İstanbul Kadıköy ilçesinde en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız  Huawei Ascend Mate 9 ekran değişimi- 289₺ cam değişimi soket değişimi batarya değişimi program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız. Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz her zaman için birinci derecede kalite hizmet , güler yüz anlayışıdır.

Huawei Ascend Mate 9 Ekran Değişimi – Fiyatı

Huawei ekran değişimi işlemini garantili olacak şekilde birinci kalite ürünler kullanarak, telefonunuza kendi telefonumuzmuş gibi bakarak 149₺ gibi makul bir ücret karşılığında yapıyoruz

Huawei EKRAN DEĞİŞİMİ GARANTİ SÜRECİ

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Huawei Ascend Mate 9 Dokunmatik Sorunu
Huawei telefonlarınızın veya herhangi bir markanın herhangi bir modelinin dokunmatiğinde sorun yaşıyor iseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Bizi arayın ya da whatsapp üzerinden iletişime geçin, sorunlu cihazınızı getirin dokunmatik sorununu çözelim. İstanbul dışında olan siz değerli müşterilerimiz ise sorunlu cihazlarını kargo vasıtası ile gönderebilirsiniz.

Huawei Ascend Mate 9 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ile birlikte gerekli tamir gereçleri kullanılarak Huawei ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Huawei ekran değişimi yaparken daima en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100 orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra bizim elimize ulaşmaktadır. Huawei ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık ve benzeri tüm testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Huawei Ascend Mate 9 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Huawei Ascend Mate 9 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Huawei Ascend Mate 9 Soket Değişimi,

Huawei Ascend Mate 9 Kasa Değişimi,

Huawei Ascend Mate 9 Batarya Değişimi,

Huawei Ascend Mate 9 Entegre Değişimi,

Huawei Ascend Mate 9 Cam Değişimi,

Huawei Ascend Mate 9 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri,

Huawei Ascend Mate 9 Yazılım Program Güncelleme,

Huawei Ascend Mate 9 Ön Cam Değişimi

Huawei Ascend Mate 9 Ekran Değişimi

Huawei Ekran Değişimi

Huawei Cam Değişimi

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet vermekte bulunan cep telefonu alımı satımı teknik servis firmamız ekran değişimi, cam değişimi soket değişimi batarya değişimi program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.

İlginizi Çekebilir: Reeder P13 Blue Dokunmatik Değişimi

Loading

4 Comments

  1. Furkan Görge dedi ki:

    Merhaba cep telefonum kendi kendine açılıp kapanıyor içinde önemli bilgilerim var silinmeden yazılım atabilirmişsiniz ?

  2. Cihan Sönmez dedi ki:

    Cep telefon ekranım kırılmış başka sorun var mı yok mu bilmiyorum acaba getirsek sizin oraya test edebilirmisiniz ekran tek olsa yapacam?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp