Türk Telekom TT175 Ekran Değişimi – 175 TL

LG Stylus Ekran Değişimi – 229 TL
16 Ekim 2017
Turkcell T40 Ekran Değişimi – 119TL
16 Ekim 2017
Tümünü Göster

Türk Telekom TT175 Ekran Değişimi – 175 TL

Türk Telekom TT175 Ekran Değişimi

İstanbul Kadıköy ilçesinde en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız  Türk Telekom TT175 ekran değişimi- 175₺ cam değişimi soket değişimi batarya değişimi program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız. Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz her zaman için birinci derecede kalite hizmet , güler yüz anlayışıdır.

Türk Telekom TT175 Ekran Değişimi – Fiyatı

Türk Telekom ekran değişimi işlemini garantili olacak şekilde birinci kalite ürünler kullanarak, telefonunuza kendi telefonumuzmuş gibi bakarak 149₺ gibi makul bir ücret karşılığında yapıyoruz

Türk Telekom EKRAN DEĞİŞİMİ GARANTİ SÜRECİ

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Türk Telekom TT175 Dokunmatik Sorunu
Türk Telekom telefonlarınızın veya herhangi bir markanın herhangi bir modelinin dokunmatiğinde sorun yaşıyor iseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Bizi arayın ya da whatsapp üzerinden iletişime geçin, sorunlu cihazınızı getirin dokunmatik sorununu çözelim. İstanbul dışında olan siz değerli müşterilerimiz ise sorunlu cihazlarını kargo vasıtası ile gönderebilirsiniz.

Türk Telekom TT175 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ile birlikte gerekli tamir gereçleri kullanılarak Türk Telekom ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Türk Telekom ekran değişimi yaparken daima en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100 orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra bizim elimize ulaşmaktadır. Türk Telekom ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık ve benzeri tüm testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Türk Telekom TT175 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Türk Telekom TT175 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Türk Telekom TT175 Soket Değişimi,

Türk Telekom TT175 Kasa Değişimi,

Türk Telekom TT175 Batarya Değişimi,

Türk Telekom TT175 Entegre Değişimi,

Türk Telekom TT175 Cam Değişimi,

Türk Telekom TT175 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri,

Türk Telekom TT175 Yazılım Program Güncelleme,

Türk Telekom TT175 Ön Cam Değişimi

Türk Telekom TT175 Ekran Değişimi

Türk Telekom Ekran Değişimi

Türk Telekom Cam Değişimi

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet vermekte bulunan cep telefonu alımı satımı teknik servis firmamız ekran değişimi, cam değişimi soket değişimi batarya değişimi program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.

İlginizi Çekebilir: Reeder P13 Blue Dokunmatik Değişimi

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp