Casper VIA E1 Ekran Değişimi – 189 TL
12 Ekim 2017
Casper VIA M1 Ekran Değişimi – 149 TL
12 Ekim 2017
Tümünü Göster

Casper VIA M1 Ekran Değişimi – 149 TL

Casper VIA M1 Ekran Değişimi

İstanbul Kadıköy ilçesinde en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız  Casper VIA M1 ekran değişimi- 149₺ cam değişimi soket değişimi batarya değişimi program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız. Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz her zaman için birinci derecede kalite hizmet , güler yüz anlayışıdır.

Casper VIA M1 Ekran Değişimi – Fiyatı

Casper ekran değişimi işlemini garantili olacak şekilde birinci kalite ürünler kullanarak, telefonunuza kendi telefonumuzmuş gibi bakarak 149₺ gibi makul bir ücret karşılığında yapıyoruz

Casper EKRAN DEĞİŞİMİ GARANTİ SÜRECİ

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Casper VIA M1 Dokunmatik Sorunu
Casper telefonlarınızın veya herhangi bir markanın herhangi bir modelinin dokunmatiğinde sorun yaşıyor iseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Bizi arayın ya da whatsapp üzerinden iletişime geçin, sorunlu cihazınızı getirin dokunmatik sorununu çözelim. İstanbul dışında olan siz değerli müşterilerimiz ise sorunlu cihazlarını kargo vasıtası ile gönderebilirsiniz.

Casper VIA M1 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ile birlikte gerekli tamir gereçleri kullanılarak Casper ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Casper ekran değişimi yaparken daima en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100 orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra bizim elimize ulaşmaktadır. Casper ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık ve benzeri tüm testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Casper VIA M1 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Casper VIA M1 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Casper VIA M1 Soket Değişimi,

Casper VIA M1 Kasa Değişimi,

Casper VIA M1 Batarya Değişimi,

Casper VIA M1 Entegre Değişimi,

Casper VIA M1 Cam Değişimi,

Casper VIA M1 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri,

Casper VIA M1 Yazılım Program Güncelleme,

Casper VIA M1 Ön Cam Değişimi

Casper VIA M1 Ekran Değişimi

Casper Ekran Değişimi

Casper Cam Değişimi

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet vermekte bulunan cep telefonu alımı satımı teknik servis firmamız ekran değişimi, cam değişimi soket değişimi batarya değişimi program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.

İlginizi Çekebilir: Reeder P13 Blue Dokunmatik Değişimi

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp