General Mobile Discovery Ekran Değişimi – 99 TL

Sony Xperia Z5 Premium Ekran Değişimi – 319 TL
11 Ekim 2017
General Mobile Discovery2 Ekran Değişimi – 179 TL
12 Ekim 2017
Tümünü Göster

General Mobile Discovery Ekran Değişimi – 99 TL

General Mobile Discovery Ekran Değişimi

İstanbul Kadıköy ilçesinde en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız General Mobile Discovery ekran değişimi cam değişimi soket değişimi batarya değişimi program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız. Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz her zaman için birinci derecede kalite hizmet , güler yüz anlayışıdır.

General Mobile Discovery Ekran Değişimi – Fiyatı

General Mobile ekran değişimi işlemini garantili olacak şekilde birinci kalite ürünler kullanarak, telefonunuza kendi telefonumuzmuş gibi bakarak 99₺ gibi makul bir ücret karşılığında yapıyoruz

General Mobile EKRAN DEĞİŞİMİ GARANTİ SÜRECİ

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

General Mobile Discovery Dokunmatik Sorunu
General Mobile telefonlarınızın veya herhangi bir markanın herhangi bir modelinin dokunmatiğinde sorun yaşıyor iseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Bizi arayın ya da whatsapp üzerinden iletişime geçin, sorunlu cihazınızı getirin dokunmatik sorununu çözelim. İstanbul dışında olan siz değerli müşterilerimiz ise sorunlu cihazlarını kargo vasıtası ile gönderebilirsiniz.

General Mobile Discovery EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ile birlikte gerekli tamir gereçleri kullanılarak General Mobile ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

General Mobile ekran değişimi yaparken daima en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100 orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra bizim elimize ulaşmaktadır. General Mobile ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık ve benzeri tüm testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz General Mobile Discovery ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

General Mobile Discovery İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

General Mobile Discovery Soket Değişimi,

General Mobile Discovery Kasa Değişimi,

General Mobile Discovery Batarya Değişimi,

General Mobile Discovery Entegre Değişimi,

General Mobile Discovery Cam Değişimi,

General Mobile Discovery Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri,

General Mobile Discovery Yazılım Program Güncelleme,

General Mobile Discovery Ön Cam Değişimi

General Mobile Discovery Ekran Değişimi

General Mobile Ekran Değişimi

General Mobile Cam Değişimi

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet vermekte bulunan cep telefonu alımı satımı teknik servis firmamız ekran değişimi, cam değişimi soket değişimi batarya değişimi program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.

İlginizi Çekebilir: Oneplus 5 Ekran Değişimi

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp