Samsung galaxy S5 mini cam ve ekran değişimi
5 Temmuz 2017
Samsung galaxy S6 edge cam ve ekran değişimi
6 Temmuz 2017
Tümünü Göster

Samsung galaxy S6 cam ve ekran değişimi

Samsung S6 ekran Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar

Samsung Galaxy S6 Cam ve Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S6 Ön Cam Değişimi %100 orijinaldır. Sizin orijinal ekranınıza dokunulmadığından dokunmatik ve ekran görüntüsü ilk günkü gibi devam etmektedir.
Samsung Galaxy S6 Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın. 800 TL gibi paralar ödeyip orijinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.

Biz Tufan iletişim Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.
Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.
Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.
Stoklarımızdaki Galaxy S6 Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.
Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.
Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz. Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

1- Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır.

2-700 800 TL ekrana ödemek yerine  çok daha ucuz ve orijinal şekilde Sorununuzu çözebilirsiniz.

Yapılan işlemler, Kalkmaya – Kabarmaya – Çıta Atmasına- Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ verilmektedir.

Cam değişimi Sonrası 20 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

SAMSUNG Galaxy S6 Edge İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Samsung Galaxy S6 Edge  Kamera değişimi
Samsung S6 Edge Kamera Değişimi: Samsung cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar kullanıcılar için çok önemli bir yer tutuyor.

Samsung S6 Edge Hoparlör Değişimi:Cep telefon sorunların en çok rastlanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olarak firmamız orijinal parça değişimi yapılmaktadır.

Samsung S6 Edge Mikrofon Değişimi:Bütün akılı cep telefonların 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır.cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya watsap ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuşutuğun zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orijinal olarak değişimini sağlıyoruz.

Samsung Galaxy S6 Edge Aksesuar Değişen Parçalar

Samsung S6 Edge Batarya değişimi: Samsung S6 Edge Cep telefonuzun bataryası az gidiyorsa %30 veya %40 kapanıyorsa batarya değişimi gerekir.

Bu durumlarda samsung S6 Edge telefonuzun batarya değişimini uzman teknisyenler tarafında 20 dakika gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Samsung S6 Edge Sarj Soket Değişimi: Samsung kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir.

Samsung Galaxy S6 Edge Kasa Değişimi: Samsung Kasa veya arka değişimlerimiz orjinal olup 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Samsung S6 Edge cep telefonu sıvı temas onarımıSamsung S6 Edge Cep telefonları elektronik anlamda sıvı temasına maruz kaldığı durumda cep telefonunuzun ünitesi olan anakartından zarar görür. Sebebi ise samsung  S6 Edge çalışması için var olan gerekli voltaj değerlerinin devre üzerinde etkin bir şekilde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin cep telefonunuz ekranı açık iken sıvı temasına maruz kaldıysa cihazın en çok enerji harcayan ekranın aydınlatılmasını sağlayan ve en yüksek enerji değerlerinin o anda etkin olduğu ekranın arka aydınlatma devresi sıvıya maruz kalarak kısa devreye düşer ve o an o ünitelerine zarar vererek cihazın kapanmasına sebep olur. Dolayısıyla bu durumda anakartınızın doğru ve bilir teknisyenler tarafından onarılması gerekmektedir. Bilinmelidir ki zarar gören bu cep telefonunuz ileri düzeyde son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir elektronik üründür.Sıvı temasına kalan ürünler servisimizde son teknoloji makinalarla özel sıvı temizleme jelleri kullanarak onarımı yapıyoruz.

İlginizi Çekebilir;https://www.telefontamircin.net/samsung-galaxy-a80-cam-degisimi/

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp