Samsung galaxy S4 mini cam ve ekran değişimi
5 Temmuz 2017
Samsung galaxy S5 mini cam ve ekran değişimi
5 Temmuz 2017
Tümünü Göster

Samsung galaxy S4 cam ve ekran değişimi

Samsung  Galaxy  S4 Ekran Cam Değişimi -80 TL  Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran

Samsung galaxy S4 Cam ve Ekran Değişimi

Samsung S4 Cam ve Ekran Değişimi cihazları son zamanlarda kullanıcıları tarafından en çok kullanılan ve sevilen akıllı cep telefon modellerinin başında yer almaktadır. Çok kullanılan bu cihazlar bazı zamanlarda kullanıcı hatası olarak veya istenmeyen kazalar sonucunda arızalanarak bazı aksaklıklar göstermeye başlayacaktır. Bu aşamalarda ise bizlerde yılların verdiği deneyim, tecrübe ve kaliteli ile teknik servis olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Samsung S4 Cam ve Ekran Değişimi ve diğer sorunlar garantili şekillerde teknik servisimizde yapılmaktadır ve cihazların bütün yedek parçaları ise stoklarımızda mevcuttur. Bütün yedek parça bakım onarım servis işlemlerini bizlere ulaşarak kısa sürede ve en etkili şekillerde kısa sürede alabilirsiniz.

Galaxy s4 cihazlarınızda ön cam lcd ekran değişimleri dahil olmak üzere şarj problemleri, sıvı temasında oluşacak ve yaşanan sorunlarda ayrıca diğer bütün arızaların tamiri çok kısa sürede servisimizde yapılmaktadır. Diğer yandan konusunda uzman ve profesyonel teknik ekimiz tarafından bütün son teknoloji cihazlarınızın tamirleri hem kısa sürede hem de garantili ve güvenilir şekillerde yapılmaktadır.

SAMSUNG Galaxy S4 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

 Samsung Galaxy S4 Kamera değişimi

Samsung S4 Kamera Değişimi: Samsung cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar kullanıcılar için çok önemli bir yer tutuyor.

Samsung S4 Hoparlör DeğişimiCep telefon sorunların en çok raslanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olarak firmamız orjinal parça değişimi yapılmaktadır.

Samsung S4 Mikrofon Değişimi:Bütün akılı cep telefonların 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır.cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya watsap ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuşutuğun zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orjinal olarak değişimini sağlıyoruz.

Samsung Galaxy S4 Aksesuar Değişen Parçalar

Samsung S4 Batarya değişimi: Samsung S4 Cep telefonuzun bataryası az gidiyorsa %30 veya %40 kapanıyorsa batarya değişimi gerekir.

Bu durumlarda samsung S4 telefonuzun batarya değişimini uzman teknisyenler tarafında 20 dakika gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Samsung S4 Sarj Soket Değişimi: Samsung kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir.

Samsung Galaxy S4 Kasa Değişimi:Samsung Kasa veya arka değişimlerimiz orjinal olup 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Samsung S4 cep telefonu sıvı temas onarımı

Samsung S4 Cam ve Ekran Değişimi Cep telefonları elektronik anlamda sıvı temasına maruz kaldığı durumda cep telefonunuzun ünitesi olan anakartından zarar görür. Sebebi ise samsung S4 çalışması için var olan gerekli voltaj değerlerinin devre üzerinde etkin bir şekilde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin cep telefonunuz ekranı açık iken sıvı temasına maruz kaldıysa cihazın en çok enerji harcayan ekranın aydınlatılmasını sağlayan ve en yüksek enerji değerlerinin o anda etkin olduğu ekranın arka aydınlatma devresi sıvıya maruz kalarak kısa devreye düşer ve o an o ünitelerine zarar vererek cihazın kapanmasına sebep olur. Dolayısıyla bu durumda anakartınızın doğru ve bilir teknisyenler tarafından onarılması gerekmektedir. Bilinmelidir ki zarar gören bu cep telefonunuz ileri düzeyde son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir elektronik üründür.Sıvı temasına kalan ürünler servisimizde son teknoloji makinalarla özel sıvı temizleme jelleri kulanarak onarımı yapıyoruz.

İlginizi Çekebilir;https://www.telefontamircin.net/huawei-y7-2018-cam-degisimi/

 

Loading

8 Comments

 1. Fikri As dedi ki:

  iyi günler telefonumun ön camı kırık iç kısımları sağlam yardımcı olabilirmisiniz acaba?

 2. Mukades Yaman dedi ki:

  iyi günler elimde samsung s4 var sarj az gidiyor batarya 50 de iken kapanıyor.

 3. Cansel Tugrul dedi ki:

  İyi akşamlar elimde Samsung S4 var şarj soket ile cam değiştirmek istiyorum fiyatı ne kadar ?

 4. Cafer Aşık dedi ki:

  Samsung S4 telefonum var ön camı tek kırrık değişim var mı sizde fiyat?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp