Samsung galaxy S3 mini cam ve ekran değişimi

Samsung Galaxy S3 Cam ve Ekran Değişimi
4 Temmuz 2017
Samsung galaxy S4 mini cam ve ekran değişimi
5 Temmuz 2017
Tümünü Göster

Samsung galaxy S3 mini cam ve ekran değişimi

Samsung İ8190 ekran değişimlerimiz 180 TL olup 6 ay garantili belgeli olarak teslim ediyoruz.30 TL değerinde kırılmaz cam hediyeli ücretsiz kargo ile hizmet

Samsung galaxy S3 Mini Cam ve Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S3 Mini Cam ve Ekran Değişimi Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın. 200 TL gibi paralar ödeyip orjinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.

Biz Tufan iletişim Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki Galaxy S3 mini Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

 Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır.

Yapılan işlemler, Toz almaya – sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 20 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

SAMSUNG Galaxy S3 mini  İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Samsung Galaxy S3 mini Kamera değişimi
Samsung S3 mini  Kamera Değişimi: Samsung cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar kullanıcılar için çok önemli bir yer tutuyor.

Samsung S3 mini Hoparlör Değişimi: Cep telefon sorunların en çok rastlanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olarak firmamız orjinal parça değişimi yapılmaktadır.

Samsung S3 mini Mikrofon Değişimi:Bütün akılı cep telefonların 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır.cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya watsap ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuşutuğun zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orjinal olarak değişimini sağlıyoruz.

Samsung Galaxy S3 Mini Aksesuar Değişen Parçalar

Samsung S3 mini Batarya değişimi: Samsung S3 mini Cep telefonuzun bataryası az gidiyorsa %30 veya %40 kapanıyorsa batarya değişimi gerekir. Bu durumlarda samsung S3 mini  telefonuzun batarya değişimini uzman teknisyenler tarafında 20 dakika gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Samsung S3 mini  Sarj Soket Değişimi: Samsung kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir.

Samsung Galaxy S3 MİNİ Kasa Değişimi: Samsung Kasa veya arka değişimlerimiz orjinal olup 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Samsung S3 mini cep telefonu sıvı temas onarımı

Samsung S3 mini  Cep telefonları elektronik anlamda sıvı temasına maruz kaldığı durumda cep telefonunuzun ünitesi olan anakartından zarar görür. Sebebi ise samsung S3 mini çalışması için var olan gerekli voltaj değerlerinin devre üzerinde etkin bir şekilde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin cep telefonunuz ekranı açık iken sıvı temasına maruz kaldıysa cihazın en çok enerji harcayan ekranın aydınlatılmasını sağlayan ve en yüksek enerji değerlerinin o anda etkin olduğu ekranın arka aydınlatma devresi sıvıya maruz kalarak kısa devreye düşer ve o an o ünitelerine zarar vererek cihazın kapanmasına sebep olur. Dolayısıyla bu durumda anakartınızın doğru ve bilir teknisyenler tarafından onarılması gerekmektedir. Bilinmelidir ki zarar gören bu cep telefonunuz ileri düzeyde son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir elektronik üründür.Sıvı temasına kalan ürünler servisimizde son teknoloji makinalarla özel sıvı temizleme jelleri kulanarak onarımı yapıyoruz.

İlginizi Çekebilir; https://www.telefontamircin.net/huawei-y6-2018-cam-degisimi/

Loading

4 Comments

  1. Furkan dedi ki:

    Merahaba Samsung s3 mini telefonum var yan tuşları çalışmıyor tamiri var mı size ?

  2. Can Alp dedi ki:

    Merhaba Samsung S7 cep telefonumun ön camı sağlam iç kısmı görüntüsünün olduğu yer biraz mürekkep gibi dağılmış tamiri olurmu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp