En ucuz cep telefon servisi
3 Temmuz 2017
Samsung Galaxy S2 Cam ve Ekran Değişimi
4 Temmuz 2017
Tümünü Göster

İstanbul en ucuz cep telefon servisi

İstanbul’un En Ucuz Cep Telefon Servisi

 • Tufan iletisim Teknik Servis GSM sektörünün önde gelen Apple, Samsung, Sony, HTC, Turkcell T Serisi, Turkcell VINN, ZTE, HUAWEI, ViewSonic, Lenovo, ASUS Zenfone 4, UniPad, VOYYO, WAIO cihazlarına teknik servis hizmeti vermektedir.
 • İstanbul’un En Ucuz Telefon Servisi  alanında sunduğumuz hizmetin bilimseliğini ve kalitesiyle,ilklerin içinde yer alan lider olamanın yanı sıra her zaman lider kalmayı ilke edinmiş bir servis olmak. 
 • Tüm Hizmetlerde, Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servis olmak. 
 • Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser ve Paylaşır Müşterilerimize En İyi Servis, Bakım, Onarım.Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi ve Lider Bir Modern Kuruluşuz. Giderek Artan Kaliteli Hizmet Anlayışımızın Güvenlik Şemsiyemiz Altındaki Tüm Müşterilerimize Ulaşmasını Sağlarız.
 • Cep Telefon Servisi

 • İstanbul’un En Ucuz Telefon Servisi  Telefon ekran değişimleri en kısa sürede teslimin adresi telefonunuzun ekranını eskisi gibi orijinal istiyorsanız mutlaka bize uğrayın. Telefon ekran değişimlerimiz 20 dakika gibi kısa bir sürede teslim ediyoruz.Ekran değişimi yaparken orijinal ekran kullanılıyoruz yanında 20 TL değerinde kırılmaz cam hediye ediyoruz. Türkiye’nin her her bölgesinde ücretsiz kargo bize ulaştırabilirsiniz.
 • Telefon Yazılım Güncellemesi

  Cep telefon yazılım yüklenmesi:Cep telefonunuz ister android ister İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orjinal bir seklide özel baxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz.Cep telefonunuz orijinal haline getiriyoruz tek yapmanız gerek bize uğramanız.

 • CEP TELEFONUYLA İLGİLİ BÜTÜN İŞLEMLERİNİ PROFESYONEL EKİBİMİZLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ.
 • İlginizi Çekebilir; https://www.telefontamircin.net/blog/son-teknoloji-akilli-cep-telefonlari/

Loading

1 Comment

 1. Halil Eren dedi ki:

  Kesinlikle fiyatları olsun hizmetleri olsun çok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp