General Mobile GM 5 Plus Cam ve Ekran Değişimi

General Mobile GM5 Ekran Değişimi
General Mobile GM5 Ekran Değişimi
1 Temmuz 2017
General Mobile GM 6 Cam ve Ekran Değişimi
1 Temmuz 2017
Tümünü Göster

General Mobile GM 5 Plus Cam ve Ekran Değişimi

General Mobile 5 Plus Ekran Değişimi

General Mobile 5 Plus Ekran Değişimi

General Mobile GM 5 Plus Cam ve Ekran Değişimi

General gm 5 plus telefon ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orijinal ekran kulanmaktayız. General Mobıl Gm 5 plus ekran fiyatlarımız en uygun fiyatlarla değiştirmekteyiz.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.Ekran değişimlerimiz servisimizce 6 ay garantili olup yanında garanti belgesi ile sizlere teslim edilmektedir.

General Mobile GM 5 Plus  Cam ve Ekran Değişimi 

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümünde general mobıl uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  General Mobile GM 5 Plus  Cam ve Ekran Değişimi  işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

General Gm 5 Plus Cam ve Ekran Garantisi

Biz tufan iletişim olarak yaptığımız bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili olup siz değerli müşterilerimize garanti belgesi ile teslim ediyoruz.Yılların tecrübesine sahip profesyonel ustalarımızca cep telefonunuzu en hızlı ve en kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Yapılan bütün ekran değişimleri video kayıt sistemi ile canlı olarak izleyebilir telefonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. General Mobile GM 5 Plus  Cam ve Ekran Değişimi iş yoğunluğuna göre 20 ile 30 dakika gibi kısa bir sürede onarımını tamamlıyoruz.

GENERAL MOBILE GM 5 Plus İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

General Mobile GM 5 Plus Kamera değişimi

General Mobile GM 5 plus Arka Kapak Değişimi

General Mobile GM 5 plus Cep telefon Hoparlör tamiri 

General Mobile GM 5 plus Mikrofon Değişimi

General Mobile GM 5 plus Sıvı Teması Onarımı

General Mobile GM 5 plus Batarya Değişimi

General GM 5 plus Kasa Değişimi

General Mobile GM 5 plus Yazılım Güncelemesi 

General Mobile GM 5 Plus  Cam ve Ekran Değişimi  fiyatı 6 ay Tufan İletişim LTD. ŞTİ. teknik servis garantisi ile birlikte. Kırılan ekran tamiri, uzman ve tecrübeli GM teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılır. Kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, kargo ile gönderim sağlandığında ise 3 (üç) iş günüdür. Kargo gönderim ücretleri iki taraflı Tufan İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanmaktadır.

General Mobile 5 Plus ekran değişimi yapılır yapılmaz cihazınız tüm teknisyen testlerinden geçirilir. Ardından incelemenize sunulur. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. İnceleme aşamasında yaşayacağınız en ufak bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ücret iadesi işlemi gerçekleştirilir. Onay verdiğiniz taktirde ise ekran kırılması, ön cam çatlaması sorunu tekrar karşılaşmamanız amacıyla 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Ardından 6 ay Tufan İletişim LTD. ŞTİ. imzalı ve kaşeli garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

İlginizi Çekebilir; https://www.telefontamircin.net/samsung-galaxy-s11-cam-degisimi/

Loading

12 Comments

 1. Ersin dedi ki:

  Hizmetleri çok iyi telefonumun ekran değişimi süper memnun kaldım herkesede tavsiye ederim

 2. Haydar dedi ki:

  İyi akşamlar bende Gm 6 var ekran kırıldı daha önceden telefon göndermiştim size acaba bulabilirmisiniz.

 3. Canan Er dedi ki:

  İyi günler gm 5 telefonum var ekran değişimi için gelmek istiyorum yanrdımcı olurmusunuz

 4. Şahin Lale dedi ki:

  Merhaba general mobıl Gm 6 cep telefonum var çok erken şarj bitiriyor birde ön ekranı camı kırık size getirdiğimizde içinde bir bilgi silinir mi ne kadar sürede teslim edersiniz bilgi verirseniz sevinirim ?

 5. Mustafa Gün dedi ki:

  LCD ekran kırıldı değişecek fiyatı nedir yeriniz nerede

 6. Adem dedi ki:

  Nasıl iletişime geçebilirim acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp