İphone 5s Ekran Değişimi
22 Haziran 2017
General Mobile GM5 Ekran Değişimi
General Mobile GM5 Ekran Değişimi
1 Temmuz 2017
Tümünü Göster

Iphone 5s cam ve ekran değişimi

Ekran ve cam birleştirme işlemlerinde fabarikalarda kullanılan OCA Maddesi ile yine fabrikalarda kullanılan özel makineler ile ön cam değişim işlemini

Iphone 5s Cam ve Ekran değişimi

iPhone 5s Cam ve Ekran Değişimi işlemini yapabiliyoruz ve sadece 100 TL gibi cazip bir fiyata. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo hizmeti sağlıyoruz ve ekran değişiminin yanında 6 ay garanti ve kırılmaz cam hediyemiz.

Teknik servis, bakım, tamir ve onarım departmanımızda işinin ehli uzman çalışanlarımız tarafından teknolojinin son ürünü profesyonel ekipmanlar kullanılarak iPhone ekran değişimi işlemi, teknik servisimizdeki iş yoğunluğuna göre 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir ve sizlere teslim edilir. TUFAN İLETİŞİM’de gerçekleştirilen bütün değişim işlemlerine yedek parça ve işçilik garantisi sunulmaktadır

iPhone 5s Cam ve Ekran Değişimi tamamen %100 orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.. Orijinal parçaların kullanılmış olması iPhone 5S’e sağlıklı bir kullanım sağlar.

Ekran değişiminde kullanılan bütün yedek parçalar orijinal olarak kabul edilmiş yüksek kaliteli parçalardır. Parçalar orijinal yedek parça satan toptancıları tarafından bütün kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. iPhone 5s Cam ve Ekran Değişimi işlemi yapıldıktan sonra cihazınız teknik servis ekibimiz tarafından dokunmatik, ekran, parlaklık ve parmak okuyucu testleri yapılıp sizlere cihazınızın sorunsuz bir şekilde çalıştığı kontrol edilmektedir. Son olarak ise sizlere hediyemiz olan kırılmaz cam yapıştırılır ve cihazınız size teslim edilir.

İPHONE 5Se EKRANINIZ ARIZASIZ İSE SADECE ÖN CAMI DEĞİŞTİREREK SİZİ EK MASRAFLARDAN KURTARIYORUZ.

iPhone 5s Cam ve Ekran Değişimi

iPhone 5s Cam ve Ekran Değişimi – iPhone 5S cihazınızın ekranında çatlama ve kırılma ancak görüntüde sorun yok ve kullanabiliyorsanız, çatlak cam sebebiyle komple ekranınızı değiştirmek ile uğraşmayın. 200-250 TL ücretler ödeyip sahte iPhone 5s ekranlar kullanmak zorunda kalmayın. 100-150 TL gibi makul ücretler ile orijinal panelinizi koruyup sadece ön cam değişimi ile cihazınızı hem ucuza hem de kalitesini yitirmeden tamir ettirebilirsiniz.

TUFAN İLETİŞİM ekibi olarak biz, kurumsal bir hizmet sağlıyoruz.

iPhone 5S cihazınızın kırılmış ön camını, cam değişimi için geliştirilmiş özel cihazlar ile kolay bir şekilde çıkartıyoruz

Ekran temizlemek için geliştirilmiş özel solüsyonlar ile cam değişimi yapılabilecek hale getiriyoruz.

Ekran ve cam birleştirme işlemlerinde fabarikalarda kullanılan OCA Maddesi ile yine fabrikalarda kullanılan özel makineler ile ön cam değişim işlemini tamamlıyoruz.

iPhone 5S’lerde cam değişimi çok fazla avantajı bünyesinde bulundurur. Cihazınız orijinal panelini yitirmez renk kaybı olmaz.

İPHONE 5S İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

iPhone 5S  Kamera değişimi.

İPhone 6S Arka Kapak Değişimi.

iPhone 5S Cep telefon Hoparlör tamiri.

iPhone 5S Mikrofon Değişimi.

iPhone 5S  Sıvı Teması Onarımı.

iPhone 5S Şarj Soket Değişimi.

iPhone 5S Kasa Değişimi

iPhone 5S Yazılım Güncellemesi.

CEP TELEFONLA İLGİLİ BÜTÜN İŞLEMLERİNİ PROFESYONLE EKİBİMİZLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEN GRUR DUYARIZ.

İlginizi Çekebilir;https://www.telefontamircin.net/huawei-y9-2018-cam-degisimi-2/

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp