SAMSUNG J3 CAM VE EKRAN DEĞİŞİMİ
10 Haziran 2017
Cep Telefon Teknik Servisi
15 Haziran 2017
Tümünü Göster

Samsung Cep Telefon Ekran Değişim Merkezi

Samsung Cep Telefon Ekran Değişim Merkezi

Samsung Marka telefon tamirini hızlı güvenilir bir şekilde onarıyoruz. Ekran değişimlerimiz olsun ve diğer yaptığımız bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili ve belgelidir.Cep telefonu ile ilgili bütün işlemler aynen günde onarıp siz değerli müsterilerimize sunuyoruz. Telefon onarımından sonra yanında kırılmaz cam veya usb kablo hediye ediyoruz.

Kadıköy’ ün en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve tecrübelerini her geçen gün daha da artırarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz. Cep Telefon  Sektöründe kaliteli hizmet, sorunsuz onarım ve en önemlisi tamirden sonra herhangi bir problem çıktığında sizinle birebir muhatap olacak ve sorunlarınıza çözüm üretecek birini bulacaksınız. Tufan İletişimde yapılan tüm ekran, cam, dokunmatik değişimi ve diğer tamir işlemleri firmamız tarafından garanti altındadır.

Öncelikli hedefimiz mutlu müşteriler portföyümüzü artırmaktır.

Türkiye’ mizin tüm illerinden veya İstanbul içinden de ücretsiz kargo gönderimi ile bizlere ulaşabilirsiniz, kargo ile gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaştığı anda sizinle iletişime geçilir ve aynı gün arızalı cihazınız tamir edilip size geri gönderilir. Paketlemelerde havalı ambalaj kullanıldığından cep telefonunuza hiçbir şekilde ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmaz.

Samsung ekran değişim fiyatlarımız

Samsung ekran değişim fiyatlarımız sitemizin ekran ve cam değişim bölümünde bütün detayları ile ulaşabilirsiniz.Telefonunuzun ekran görüntüsü sağlam ise sadece üst cam değişimi ile daha uygun fiyata onarımı mümkün.

Diğer marka cep telefon ekran değişimleri her model her marka tanımaksızın hizmet sunuyoruz.Telefon ile ilgili sarj soket değişimi,kullaklı değişimi,mikrofon değişimi,batarya değişimi,ve benzeri bütün işlemler ile ilgili hizmet sunuyoruz.

https://www.youtube.com/channel/UCPOQ2a0HT2-F_JMhaBVsOoA/videos

 

Samsung Galaxy Değişimi

Samsung Galaxy A6 Cam Değişimi 100 TL  BAŞLAYAN FİYATLAR- Telefonunuz ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın.Yüksek paralar ödeyip orijinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.

Biz TUFAN İletişim Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Samsung  kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki Samsung Galaxy  Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orijinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orijinal olacaktır.

Yapılan işlemler, Toz almaya – sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 25 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

İlginizi Çekebilir; https://www.telefontamircin.net/huawei-y9-prime-ekran-degisimi/

4 Comments

  1. Avatar Arzu Elikbaş dedi ki:

    Merhaba Arkadaşlar cep telefonumu arkadaş tavsiyesi üzerine tufan iletişime götürdüm.Kesinlikle verdikleri hizmetlerden çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim kendilerine teşekür ediyorum.

  2. Avatar İlham Ertaş dedi ki:

    Merhaba Samsung cep telefonumun sol üst kösede çatlama oldu.Yanlız ekran çalışıyor ama ara sıra ortasında çizgiler oluşuyor bu konuda sizden bilgi almak istiyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp