Kadıköy Ekran Değişim Merkezi
1 Şubat 2017
Samsung J1 Cam Ve Ekran Değişimi
9 Haziran 2017
Tümünü Göster

Iphone 6 ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 6 Ekran Değişimi

İphone 6 telefonuzun ekran görüntüsü sağlam ise sadece öst cam catladısa orjinal cam değişimini oca maddesi kulanarak orjinal halle getiriryoruz.%80 varan

İphone 6 Ön Cam Değişimi

İphone 6 Telefonuzun ön camı kırık iç kısmı sağlam kulanabiliyorsanız sadece ön cam değişimi mümkün.iPhone 6 telefonuzun orjinal ekranınızı orjinal maddeler kulanarak orjinal haline getiriyoruz.En uygun fiyata 6 ay garantili kırılmaz cam hediyeli. Hemde 1 saat gibi bir sürede hiç bir bilginiz silinmeden Dilediğiniz sehirden bize ücretsiz olarak kargo ile gönderme.

İphone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı

Kadıköy’ ün en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve tecrübelerini her geçen gün daha da artırarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz. GSM Sektöründe kaliteli hizmet, sorunsuz onarım ve en önemlisi tamirden sonra herhangi bir problem çıktığında sizinle birebir muhatap olacak ve sorunlarınıza çözüm üretecek birini bulacaksınız. Tufan İletişimde yapılan tüm ekran, cam, dokunmatik değişimi ve diğer tamir işlemleri firmamız tarafından garanti altındadır.

İphone 6 telefonuzun ekran görüntüsü sağlam ise sadece öst cam catladısa orjinal cam değişimini oca maddesi kulanarak orjinal halle getiriryoruz.%80 varan

Öncelikli hedefimiz mutlu müşteriler portföyümüzü artırmaktır.

Türkiye’ mizin tüm illerinden veya İstanbul içinden de ücretsiz kargo gönderimi ile bizlere ulaşabilirsiniz, Kargo ile gönderdiğiniz iphone 6  cep telefonunuz bize ulaştığı anda sizinle iletişime geçilir ve aynı gün arızalı cihazınız tamir edilip size geri gönderilir. Paketlemelerde havalı ambalaj kullanıldığından cep telefonunuza hiçbir şekilde ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmaz.

Loading

2 Comments

  1. Nurcan dedi ki:

    iPhone 6 ekran değişimi sağladım çok memnun kaldım kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp