Samsung J8 Ekran Değişimi
22 Kasım 2018
Zte Blade X6 Ekran Değişimi
22 Kasım 2018
Tümünü Göster

Zte Blade X8 Ekran Değişim

Zte Blade X8 Ekran Değişim

Zte Blade X8 Ekran Değişimlerimiz Orjinal Olup 6 Ay Garantilidir.Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Zte X8 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

ZTE ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

ZTE BLADE X8 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

ZTE BLADE X8 Kamera değişimi

 ZTE BLADE X8 Arka Kapak Değişimi

ZTE BLADE X6 Cep telefon Hoparlör tamiri

ZTE BLADE X8 Mikrofon Değişimi

ZTE BLADE X6 Sıvı Teması Onarımı

ZTE BLADE X8 Batarya Değişimi

ZTE BLADE X8 Sarj Soket Değişimi

ZTE BLADE X8 Kasa Değişimi

ZTE BLADE X8 Yazılım Güncelemesi
ZTE cep telefon yazılım yüklenmesi:Cep telefonunuz ister android ister İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orjinal bir sekilde özel baxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz.Cep telefonunuz orjinal haline getiriyoruz tek yapmanız gerek bize uğramanız.CEP TELEFONUYLA İLGİLİ BÜTÜN İŞLEMLERİNİ PROFESYONLE EKİBİMİZLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEN GRUR DUYARIZ.

Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.ZTE Blade X8 Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Zte x8 telefon ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Zte telefon ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp