HTC U PLAY BATARYA DEĞİŞİMİ
22 Kasım 2018
HTC U11 BATARYA DEĞİŞİMİ
22 Kasım 2018
Tümünü Göster

HTC U12 PLUS BATARYA DEĞİŞİMİ

HTC U12 PLUS BATARYA DEĞİŞİMİ

Htc U12 Plus Batarya değişimiz orjinal olup 6 ay mağazamızca garantilidir.Htc U12 Plus Cep telefonunuzun bataryasını bittiryorsa Orjinal bir şekilde telefonunuzun bataryasını değiştiriyoruz.Htc u12 plus bataryası değişim süresi 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.Türkiyenin hangi bölgesinde olursa olsun ücretsiz kargo hizmetimizle bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Htc U12 Plus  Batarya Değişimi

HTC U12 Plus  Batarya değişimi:En hızlı en kaliteli hizmet veren firmamız.60 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindeki bilgiler silinmeden bataryanız teknisyen ustalarımızca değiştirilebilir. Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. marka telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonuçu değişmesi gerekir.şişme sonucunda mutlaka telefonumuzun bataryasını değiştirmemiz gerekmektedir aksi durumda tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz.

HTC U12 PLUS İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Htc Desire U12 Plus Kamera değişimi

Htc Desire U12 Plus Arka Kapak Değişimi

Htc Desire U12 Plus Cep telefon Hoparlör tamiri

Htc Desire U12 Plus Sıvı Teması Onarımı

Htc Desire U12 Plus Sıvı Teması Onarımı

Htc Desire U12 Plus Batarya Değişimi

Htc Desire U12 Plus Sarj Soket Değişimi

Htc Desire U12 Plus Kasa Değişimi

Htc Desire U12 Plus Yazılım Güncelemesi

Htc Desire U12 Plus ekran dokunmatik çalışmıyor 

HTC U12 PLUS EKRAN DEĞİŞİMİ

Htc Desire U12 Plus telefonunuzu ekran değişimini uzman ekibimizle-Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümünde son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanıyoruz. Htc Desire U12 Plus ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 1 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. TUFAN İLETİŞİM Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimleri işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Htc Desire U12 Plus ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %  100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadeli en başarılı olan yöntemdir.

Htc Desire U12 Plus Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapılmıştır sonra elimize ulaşmaktadır. U12 Plus  telefon ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

 

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp