SAMSUNG J7 PRO DOKUNMATİK PROBLEMİ
22 Kasım 2018
CASPER M3 EKRAN DEĞİŞİMİ
22 Kasım 2018
Tümünü Göster

İPHONE TELEFON TAMİRİ

iPhone Telefon Tamiri

iPhone’lardaki bütün arızaları çözüyoruz. iPhone entegre sorunu, iPhone  kronik dokunmatik donması sorunu gibi sorunları onarıyoruz. 6 aylık garanti belgesi ile telefonunuzu güvencemiz altına alıyoruz. iPhone ekran değişimi, şarj soket değişimi, kamera değişimi, kulaklık değişimi, mikrofon değişimi, yazılım yüklemesi gibi bütün işlemleri yapabiliyoruz.

iPhone Ekran ve Cam değişim fiyatları için TIKLAYINIZ.

iPhone diğer teknik arıza tamir fiyatları için TIKLAYINIZ.

İphone  Ekran Camı Değiştirme – iPhone cam değişimi mümkündür. Sadece kırılmış olan ön camı değiştirerek orijinal panelini koruyoruz. Cihazınızın camında kırık oluştıysa ve görüntü geliyor ise fazla paralar ödeyip fason üretilmiş panel ile değiştirmeyin. Sadece ön cam değiştirerek görüntü kalitesi kaybetmeden cihazınızı sıfır gibi kullanabilirsiniz.

Sizlere TelefonTamircin ekibi olarak kurumsal bir hizmet sağlıyoruz.

Cihazınızın tamirini son teknolojinin ürünü olan cihazlar ve malzemeler kullanarak son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

İphone  EKRAN DEĞİŞİM İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR?

iPhone  marka cihazınızda ekran değişimi yüksek tecrübeye sahip işinin uzmanı  teknisyenlerimiz tarafından gelişmiş teknolojik ve profesyonel ekipmanlar  kullanılarak yapılmaktadır. Cihazınızı bize getirdiğiniz anda iş yoğunluğumuza göre 30 dakikadan 2 saate kadar değişiklik gösteren sürelerde işlemi gerçekleştirmekteyiz.

iPhone cihazlarda orijinal yedek parça kullanımı telefonunuzun sağlığı için en önemli detaydır. TelefonTamircin ekibi tarafından kullanılan bütün yedek parçalar orijinal olarak kabul edilen, yüksek kaliteli parçalardır. Orijinal yedek parçalar ile cihazınız ilk aldığınız günkü olur.

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp