İphone 6 ekran değişim fiyatı
26 Nisan 2018
Iphone 6 Ekran Değişimi
19 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Iphone 7 Ekran Değişimi

IPhone 7 ekran değişim fiyatı tufan iletişim teknik servis garantisi ile birlikte 150 TL‘dir. Ekran değişimini uzman profesyonel ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından, cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

IPhone 7 ekran değişiminin yapıldığı servis odamız tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda değişim süresince güvenlik kamerası ile kayıt altındadır.

Ekran değişimlerimiz türkiyenin hangi bölgesinde olursa olsun 2 taraflı ücretsiz olarak firmamız karşılamaktadır.İphone appel 7 ekran değişimi 20 dakika olup aynen gün içerisinden kargoya teslim edilir.

Ekran değişiminde komple yani iç ekran – ön cam – dokunmatik alan – dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
Değişim sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz uygulama, rehber, notlar ve benzeri kesinlikle silinmemektedir.
Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı-hassasiyeti ve ekran çözünürlüğü-parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.
iphone 7 ekran değişiminden sonra 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır.
iPhone 7 ekran değişimi sonrasında cihazınız tufan iletişim kaşeli garanti belgesi ile 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak hizmet vermeteyiz.

Kalitenin uygunluğun tek adresi tufan iletişim grup olarak sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp