Samsung Güncel Ekran Fiyatı
24 Kasım 2018
Htc M10 Ekran Değişimi
Htc M10 Batarya Değişimi
24 Kasım 2018
Tümünü Göster

Htc Telefon Batarya Değişimi

Htc M10  Batarya Değişimi

Cep telefonunuzun bataryasını bittiryorsa Orjinal bir şekilde telefonunuzun bataryasını değiştiriyoruz.Htc M10 bataryası değişim süresi 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.Türkiyenin hangi bölgesinde olursa olsun ücretsiz kargo hizmetimizle bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

HTC M10  Batarya değişimi:En hızlı en kaliteli hizmet veren firmamız 60 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindeki bilgiler silinmeden bataryanızı teknisyen ustalarımızca değiştirilebilir. Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. Marka telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonucu değişmesi gerekir. Şişme sonucunda mutlaka telefonumuzun bataryasını değiştirmemiz gerekmektedir. Aksi durumda tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Telefonunuzun pil göstergesi yüzde 80 iken bir anda yüzde 40’lara veya yüzde 30’lare düştüğünü görebilirsiniz.  Veya pil göstergesi sürekli olarak yüzde 100’ü gösterirken siz telefonu kullandığınız sırada bir anda kapabilir.  Ya da telefonunuzu şarj ederken yüzde 40’ta görünen pil göstergesi birden yüzde 90’ı gösterebilir.  Şarjdan çıkarttığınızda yüzde 50’ye hemen düşebilir.  Bu veya bunlara benzer durumlarda pilinizin ömrü bitmiş veya sonlarına geldiğini göstermektedir.  Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşur. İstanbul veya Türkiye’nin neresinden olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimiz mevcutur.  Bütün ürünlerimiz garantilidir.

HTC batarya fiyatları ve diğer teknik arızalar onarım fiyatları için TIKLAYINIZ.

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp