Asus Zenfone 3 Ekran Değişimi
Asus Zenfone 3 Ekran Değişimi
2 Şubat 2018
Asus Zenfone Max Ekran Fiyatı
2 Şubat 2018
Tümünü Göster

Asus Zenfone Go Ekran Fiyati

Asus Zenfone Go Ekran Değişimi 

 Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Asus Zenfone Go EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  Asus Zenfone Go ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Asus Zenfone Go ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Asus Zenfone Goekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Asus Zenfone Go ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Asus Zenfone Go İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Asus Zenfone Go  Ekran Değişimi.

Asus Zenfone Go  Soket Değişimi.

Asus Zenfone Go  Kasa Değişimi.

Asus Zenfone Go  Batarya Değişimi.

Asus Zenfone Go  Entegre Değişimi .

Asus Zenfone Go  Cam Değişimi.

Asus Zenfone Go  Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Asus Zenfone Go  Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp