Sony Xperia XA1 Ultra Ekran Fiyati
2 Şubat 2018
Asus Zenfone 6 Ekran Değişimi
2 Şubat 2018
Tümünü Göster

Sony Xperia Z1 Ekran Fiyati

Sony Xperia Z1 Ekran Değişimi

Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Sony Xperia Z1 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  Sony Xperia Z1 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia Z1 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Sony Xperia Z1ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Sony Xperia Z1 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Sony Xperia Z1 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Sony Xperia Z1  Ekran Değişimi

Sony Xperia Z1  Soket Değişimi

Sony Xperia Z1  Kasa Değişimi

Sony Xperia Z1  Batarya Değişimi

Sony Xperia Z1  Entegre Değişimi

Sony Xperia Z1  Cam Değişimi

Sony Xperia Z1  Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri

Sony Xperia Z1  Yazılım Program Günceleme

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp