Sony Xperia T3 Ekran Fiyati
2 Şubat 2018
Sony Xperia M3 Ekran Fiyati
2 Şubat 2018
Tümünü Göster

Sony Xperia M2 Ekran Fiyati

Sony  Xperia M2 ekran değişim fiyatımı 260 TL ekran değişimlerimiz servisimice 6 ay garantili 30 TL değerinde kırılmaz cam hediyeli 30 dk teslim

Sony Xperia M2 Ekran Değişimi

Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Sony Xperia M2 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  Sony Xperia M2 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia M2 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Sony Xperia M2ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Sony Xperia M2 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Sony Xperia M2 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Sony Xperia M2  Ekran Değişimi.

Sony Xperia M2  Soket Değişimi.

Sony Xperia M2  Kasa Değişimi.

Sony Xperia M2  Batarya Değişimi.

Sony Xperia M2  Entegre Değişimi .

Sony Xperia M2  Cam Değişimi.

Sony Xperia M2  Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Sony Xperia M2  Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

sony xperia m2 ekran degisimi

ab9f8f97 b634 40eb a29b 3b72bb935e55

{loadposition upsell_products}

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp