Sony Xperia Z1 mini Ekran Fiyati
1 Şubat 2018
Sony Xperia T3 Ekran Fiyati
2 Şubat 2018
Tümünü Göster

Sony Xperia Z1 mini Ekran Fiyati

Sony  Xperia Z1 mini ekran değişim fiyatımı 240 TL ekran değişimlerimiz servisimice 6 ay garantili 30 TL değerinde kırılmaz cam hediyeli 30 dk teslim

Sony Xperia Z1 mini Ekran Değişimi

 Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Sony Xperia Z1 mini EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  Sony Xperia Z1 mini ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia Z1 mini ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Sony Xperia Z1 miniekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Sony Xperia Z1 mini ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Sony Xperia Z1 mini İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Sony Xperia Z1 mini  Ekran Değişimi

Sony Xperia Z1 mini  Soket Değişimi

Sony Xperia Z1 mini  Kasa Değişimi

Sony Xperia Z1 mini  Batarya Değişimi

Sony Xperia Z1 mini  Entegre Değişimi

Sony Xperia Z1 mini  Cam Değişimi

Sony Xperia Z1 mini  Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri

Sony Xperia Z1 mini  Yazılım Program Günceleme

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Loading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Logo 553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp